Szok na Wilanowie

Warszawa: Szok na Wilanowie. 76-latka leżała w kałuży krwi, nie żyje. Zatrzymany 14-latek [AKTUALIZACJA]

Szokujący mord na Wilanowie. W poniedziałek (22 sierpnia) na klatce schodowej w bloku przy ul. Gubinowskiej leżała zakrwawiona 76-latka. Na miejsce przybyli ratownicy, staruszka była reanimowana, ale nie udało się jej uratować. Policja natychmiast zaczęła szukać podejrzanych. Wstępne ustalenia są szokujące. W sprawie zatrzymany został 14-latek.

Warszawa: Morderstwo na Wilanowie. Zatrzymany 14-latek

Służby nie chce podawać zbyt wielu informacji. - Policjanci z Wilanowa interweniowali na ul. Gubinowskiej w związku ze zgłoszeniem, że na klatce schodowej leży zakrwawiona kobieta. Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ursynów przeprowadzili szereg czynności celem zabezpieczenia śladów i ustalenia osoby, która mogła przyczynić się do śmierci 76-latki. Zatrzymany został 14-latek, który może mieć związek ze sprawą – powiedział Robert Koniuszy z policji.

Przeczytaj również: Morderstwo i gwałt w Parku Praskim. Prokuratura ujawnia wstrząsające szczegóły

Nieoficjalnie słyszymy, że tak szokującej sprawy nie pamiętają nawet bardzo doświadczeni funkcjonariusze. Jak ustalili dziennikarze „Super Expressu” 14-latek nie był spokrewniony z zamordowaną kobietą. Teraz dzieckiem zajmie się sąd rodzinny, który będzie podejmował dalsze decyzje w jego sprawie. Co zdarzyło się w poniedziałek w bloku przy ul. Gubinowskiej?

Lublin: Atak nożownika w centrum miasta. Dźgał bez opamiętania!

Morderstwo na Wilanowie. Jak do tego doszło?

Śledczy nie chcą podawać zbyt wielu informacji z uwagi na wiek zatrzymanego. Jest zbyt młody, aby usłyszał prokuratorskie zarzuty. Jak twierdzą sąsiedzi, mieszkał na tym samym piętrze, co 76-latka. Wychowywali go dziadkowie, bo jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach. Według lokatorów bloku feralnego dnia miał zapukać do drzwi. Gdy sąsiadka otworzyła, zadał jej cios, a zakrwawiony nóż wyrzucił do zsypu na śmieci. Na oficjalne ustalenia trzeba jednak poczekać.

Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest niebezpieczna?

Co popycha ludzi do zbrodni? Posłuchaj prawdziwych historii mrożących krew w żyłach w podcaście "ZŁO - Zbrodnia, Łowca, Ofiara".

Listen to "Anatolij Onoprienko - Bestia z Żytomierza cz.1" on Spreaker.