Szokujące nagranie! Poszukiwany Krzysztof Dymiński szedł poboczem w kierunku Poznania? [WIDEO]

i

Autor: shutterstock, facebook

CZY TO BYŁ ON?

Szokujące nagranie! Czy to poszukiwany Krzysiek szedł poboczem ulicy w kierunku Poznania? Jego matka nie ma złudzeń

2023-09-18 6:20

Wyszedł z domu i zapadł się pod ziemię. 16-letni Krzysztof Dymiński od prawie czterech miesięcy jest poszukiwany przez policję z całego kraju. Z ostatnich postów, które zostały opublikowane w mediach społecznościowych pod koniec sierpnia, dowiadujemy się, że 16-latek mógł być widziany nad morzem. Tym razem ktoś nagrał podobnego chłopaka spacerującego drogą krajową nr 11 w kierunku Poznania. Czy to był on?

Poszukiwania Krzysztofa Dymińskiego. Ktoś nagrał 16-latka spacerującego poboczem drogi w kierunku Poznania?

Chłopak wyszedł ze swojego domu w miejscowości pod Ożarowem Mazowieckim i zapadł się pod ziemię. Ostatni raz był widziany w sobotę, 27 maja. Od tamtego czasu nie kontaktował się z rodziną ani bliskimi. Słuch po nim zaginął. – Nie tracimy nadziei, że gdzieś żyjesz, że wrócisz – czytamy w jednym z wpisów matki chłopaka w mediach społecznościowych.

Od dnia jego zaginięcia w sieci pojawiało się wiele informacji od ludzi, którzy rzekomo widzieli poszukiwanego nastolatka nad Bałtykiem. Jeden taki post opublikowany w mediach społecznościowych, pojawił się na grupie mieszkańców nadmorskich Rowów.

Warszawę potraktował jako punkt przesiadkowy. W połowie czerwca widziałam podobnego chłopca w Rowach nad morzem. Potargany, życzliwy, uśmiechnięty, nawet nas pozdrowił, ale strasznie zaniedbany. Szedł boso. Wyglądał na bezdomnego, zdziwił mnie młody wiek i pozaklejane zęby. Teraz wiem, że to aparat. Krzyś miał plan na te wakacje, może obejść Polskę. W Rowach są kamery. Bardzo proszę rodzinę Krzysia o sprawdzenie kamer w Rowach w połowie czerwca 2023 roku – czytamy dalej.

Krzysztof Dymiński szedł poboczem drogi krajowej nr 11 w kierunku Poznania? Ktoś go nagrał?!

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie przedstawiające młodego chłopaka spacerującego poboczem drogi krajowej nr 11. Łudząco podobny mężczyzna do zaginionego 16-latka szedł 31 sierpnia z Koszut do Kórnika w stronę Poznania.

W mojej ocenie na tym nagraniu jest mój syn, Krzysztof Dymiński. Jeśli to Ty szedłeś - proszę odezwij się. Trwamy w niewiedzy już tak długo… Krzysztof, jeśli to Ty synku, proszę wróć do domu. Cały czas na Ciebie czekamy. Nie liczy się absolutnie nic, tylko żebyś wrócił. Kochamy Cię najmocniej na świecie, wróć – napisała matka zaginionego.

Ostatnia droga zaginionego Krzysztofa Dymińskiego
Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?
Listen on Spreaker.