Szokujące odkrycie w lesie pod Nasielskiem. Zmasakrowany pies wisiał na drzewie. Zwierzę nie przeżyło

i

Autor: Shutterstock Szokujące odkrycie w lesie pod Nasielskiem. Zmasakrowany pies wisiał na drzewie. Zwierzę nie przeżyło

ZNALEZIONO WŁAŚCICIELA

Szokujące odkrycie w lesie pod Nasielskiem. Zmasakrowany pies wisiał na drzewie. Zwierzę nie przeżyło

2023-09-13 15:00

Do tego makabrycznego odkrycia doszło na początku sierpnia. W gminie Nasielsk znaleziony został zmaltretowany pies. Zwierzak był przywiązany do drzewa. Miał cięte rany na klatce piersiowej i pysku. Jak dowiedzieli się dziennikarze portalu „rdc.pl”, śledczy ustalili kto był właścicielem czworonoga.

Nasielsk. Znaleziono zmaltretowanego psa. Śledczy ustalili właściciela czworonoga

Ktoś bestialsko zamordował psa. Stowarzyszenie Na Rzecz Ochrony Zwierząt Nasielsk poinformowali, że w lesie pomiędzy Paulinowem a Krogulami znaleziono powieszonego na drzewie psa.

Pies został powieszony na drzewie, rany cięte na ciele. Według oględzin do zdarzenia mogło dojść około tygodnia wcześniej, tj. ostatni tydzień lipca 2023 roku – brzmiało ogłoszenie.

Stan rozkładu ciała zwierzaka nie pozwalał jednak na przeprowadzenie sekcji zwłok. – Zwracamy się z apelem o kontakt osób, które posiadają wiedzę na temat tego niezwykle bulwersującego zdarzenia z komisariatem policji w Nasielsku bądź bezpośrednio z Prokuraturą Rejonową w Pułtusku – skomentowała portalowi „rdc.pl” Prokurator Rejonowy w Pułtusku Jolanta Świdnicka.

Śledczym, pomimo niewielu poszlak, udało się ustalić właściciela psa. Jak się okazuje, czworonóg został przez niego przygarnięty, mężczyzna miał go od dwóch lat, lecz… zwierzę, pomimo swojego spokojnego usposobienia, oddaliło się w sposób niekontrolowany z posesji pod koniec lipca.

Nie było też żadnych interwencji wobec niego z powodu niewłaściwego traktowania zwierząt. Nie stwierdzono też, aby w przeszłości były przeprowadzane interwencje wobec właściciela psa w związku z niewłaściwą opieką nad zwierzętami – mówiła dalej portalowi prokurator.

Sprawca, który brutalnie zamordował psa wciąż jest poszukiwany.

Sonda
Masz zwierzę w domu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany