SPIESZCIE SIĘ!

To koniec! Ojciec Rydzyk zamyka interes. To ostatni moment na zakupy

2024-04-01 9:27

Ponad dwie dekady temu, inicjatywa ojca Tadeusza Rydzyka, Fundacja „Lux Veritatis”, rozpoczęła prowadzenie sklepu online z różnorodną ofertą prezentów na liczne okazje. Sklep, wyróżniający się obszerną ofertą na święta Wielkanocne, wciąż zaprasza klientów do zakupów, choć czas na to jest już ograniczony. Ostatecznie, decyzją ojca Rydzyka, działalność sklepu dobiega końca!

To magiczny świat prezentów dla maluszka, nastolatka, kapłana czy nawet na ślub, I Komunię świętą, chrzest czy święta Wielkanocne. Oferta sklepu i towaru dostępnego na stronie fundacji „Lux Veritatis” zaskakuje! Ojciec Tadeusz Rydzyk, który jest jej założycielem, przygotował dla was prawdziwą ucztę upominków.

Ojciec Tadeusz Rydzyk zamyka interes. Jego sklep przestanie funkcjonować

W sklepie internetowym niezwykłego redemptorysty znajdziecie malowanki dla najmłodszych, książkę, w której opisano wizje Marii z Agredy, modlitewniki pasyjne, książkę zawierającą opisy zwyczajów i tradycji religijnych w ciągu roku liturgicznego – i o wiele więcej! Znajdziecie tam wszystko, czego dusza zapragnie w tym wyjątkowym czasie świąt Wielkanocnych.

Ale uwaga! Czas ucieka jak zajączek przed wilkiem! Od 28 marca do 1 kwietnia sklep ojca redemptorysty zawiesza przyjmowanie zamówień, więc nie zwlekajcie ani chwili dłużej. Zamówienia założone po godzinie 12 w środę (27 marca) z przedpłatą będą realizowane już po Świętach! − Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy − czytamy na stronie.

Sprawdźcie ich wyjątkową kolekcję już teraz i obdarujcie swoich bliskich niezapomnianymi prezentami, które dodadzą blasku i radości waszym świętom wielkanocnym.

Najciekawsze i najlepsze propozycje dostępne na stronie sklepu ojca Rydzyka możecie zobaczyć w naszej galerii, którą przygotowaliśmy specjalnie dla was.

Sonda
Czy podoba Ci się działalność o. Tadeusza Rydzyka?
Ojciec Tadeusz Rydzyk postawił muzeum Jan Pawła II za 200 mln złotych i otworzył z wielką pompą, po czym zamknął

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki