Wstrząsające nagranie

Totalna demolka na Wale Miedzeszyńskim. Gnał sportowym autem, rąbnął w przystanek autobusowy

2022-11-01 16:44

Wstrząsające zdarzenie drogowe w Warszawie. Wczesnym popołudniem rozpędzony sportowy chevrolet rąbnął z impetem w przystanek autobusowy na Wale Miedzeszyńskim. Na ulicę posypały się kawałki czerwonej karoserii. Na szczęście nikt nie został ranny. Szczegółowe przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja.

Sportowe auto rąbnęło w przystanek

O godz. 13, we wtorek, 1 listopada rozpędzony czerwony chevrolet wjechał w przystanek autobusowy Narodowa 01 na wysokości skrzyżowania Wału Miedzeszyńskiego z ulicą Narodową. Informację o zdarzeniu potwierdził w rozmowie z „Super Expressem” Rafał Rutkowski z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Kierowca był trzeźwy. Nie było osób poszkodowanych - poinformował policjant.

Wideo mrożące krew w żyłach

Miejski Reporter udostępnił w mediach społecznościowych nagranie ze zdarzenia, zarejestrowane przez wideorejestrator w innym aucie. Doskonale widać na nim, jak czerwony, sportowy chevrolet mknie jak strzała pasem rozbiegowym, by tuż przy skrzyżowaniu zmienić pas i włączyć się do ruchu. Nagle samochód wpada w poślizg, wypada z drogi, kosi latarnię i uderza w przystanek autobusowy. Na pomoc podróżującym rozwalonym autem rzucają się idący nieopodal przystanku przypadkowi świadkowie zdarzenia.

Jak ustalił TVN Warszawa, kierowca sportowego chevroleta został ukarany grzywną w wysokości 5 tysięcy złotych.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?

Paliwo w Polsce droższe niż w bogatych Niemczech? Dlaczego ceny na polskich stacjach tak bardzo rosną?

Włącz podcast i posłuchaj!

Listen to "Ceny paliwa znów szaleją! Dlaczego jest tak drogo?" on Spreaker.