Tragedia w Łochowie. 25-letnia Wiktoria spłonęła we własnym domu na oczach rodziny

i

Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/SUPER EXPRESS & ARCHIWUM PRYWATNE Tragedia w Łochowie. 25-letnia Wiktoria spłonęła we własnym domu na oczach rodziny

Z DOMU ZOSTAŁY ZGLISZCZA

Tragedia w Łochowie. 25-letnia Wiktoria spłonęła w swoim łóżku na oczach rodziny

W domu przy ul. Długiej w Łochowie doszło do przeraźliwego pożaru. Dom jednorodzinny stanął w płomieniach. Mimo akcji straży pożarnej nie udało się uratować życia 25-letniej Wiktorii W. Kobieta spłonęła w swoim łóżku na piętrze. Z pokoju została pusta przestrzeń. – Próbowałem ją ratować, ale nie udało mi się. Jeszcze chwila i sam bym się tam udusił – mówił nam Józef Więcław (77 l.), dziadek dziewczyny.

Łochów. Dom spłonął na oczach rodziny

W środku nocy (z 2 na 3 października) doszło do gigantycznego pożaru. Dom jednorodzinny przy ul. Długiej stanął w płomieniach. Ogień zaczął rozprzestrzeniać się po wszystkich pomieszczeniach. – Pod wskazanym adresem stał piętrowy budynek, który był całkowicie objęty pożarem – mówił nam st. bryg. Dariusz Maciąg ze straży pożarnej w Węgrowie.

Kiedy na miejscu pojawiła się straż pożarna, czterech mieszkańców było już na zewnątrz. Okazało się, że w środku na pierwszym piętrze, została 25-letnia Wiktoria W. Kiedy się obudziłem, wszystko zaczęło się na mnie walić. Nie mogłem oddychać, jednak mimo wszystko próbowałem ratować wnuczkę. Nie udało mi się wejść na piętro, bo wszędzie były płomienie i dym. Musiałem uciekać – opowiada dziennikarzowi „Super Expressu” Józef Więcław (77 l.) dziadek tragicznie zmarłej dziewczyny.

Pożar w Łochowie. Nie wiadomo, jak doszło do tragedii

Na miejsce, zaraz po opanowaniu pożaru, przyjechała również policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza, która pracowała pod nadzorem prokuratora. Na razie nie wiadomo, jak doszło do tej tragedii. – Wszystkie instalacje w domu były nowe, był tutaj niedawno remont. Nie mamy pojęcia co się stało. Dom nadaje się teraz do rozbiórki – opowiada załamany mężczyzna.

Stała się niewyobrażalna tragedia. Łączymy się w bólu i pragniemy złożyć najszczersze wyrazy współczucia poszkodowanej Rodzinie. Apelujemy do ich sąsiadów i najbliższych o wsparcie i pomoc, w kilka godzin stracili dorobek całego życia, dodatkowo tracąc to co najcenniejsze – przekazali druhowie z OSP Budziska, którzy brali udział w gaszeniu pożaru

Tragedia w Łochowie pod Węgrowem. 25-letnia Wiktoria spłonęła w swoim łóżku na oczach rodziny
Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?
Listen to "J.Kaczyński: "Palcie wszystkim". Polski Alarm Smogowy: "Cofamy się o kilka lat"" on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki