Pożar w Warszawie

Warszawa: Tragedia podczas libacji. Pili alkohol, nagle buchnęły płomienie. Dwie osoby w szpitalu, jedna zatrzymana

2022-09-19 12:10

Seria pożarów na Targówku! W poniedziałek (19 września) rano w pustostanie przy ul. Łodygowej 26 bezdomni pili alkohol. W pewnym momencie rozegrał się dramat. Budynek stanął w ogniu! Dwie osoby zostały poparzone, jedna w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Trzeci mężczyzna został zabrany radiowozem na komendę. Co tam się wydarzyło?

Warszawa. Tragedia podczas libacji. Dwie osoby w szpitalu

Kolejna tragedia na Targówku. W byłym biurowcu przy ul. Łodygowej bezdomni pili alkohol. Ich impreza zakończyła się tragicznie. W pewnej chwili pomieszczenie w którym się znajdowali ogarnęły płomienie. - O godzinie 9:20 zostaliśmy zadysponowani do pożaru pustostanu. Strażacy wyciągnęli z pożaru trzech mężczyzn. Dwóch z nich trafiło do szpitala, jeden z rozległymi poparzeniami i znajduje się w stanie ciężkim – powiedział Bogdan Smoter ze stołecznej straży pożarnej.

Przeczytaj również: Spalone zwłoki mężczyzny na balkonie. Tragiczny pożar na warszawskim Bródnie

Policjanci zatrzymali trzeciego mężczyznę. - Był nietrzeźwy, alkomat wykazał 1,5 promila. Został doprowadzony na izbę wytrzeźwień. Zostanie w późniejszym czasie przesłuchany – powiedziała kom. Paulina Onyszko z policji. Na razie nie wiadomo, co dokładnie zaszło i jak doszło do pożaru. Policjanci badają sprawę.

Pożar na Bródnie. Spłonął na balkonie

Dzień wcześniej, w niedzielę (18 września) wieczorem na Bródnie rozegrał się inny dramat. Na balkonie w bloku spłonął 40-latek. Policja zatrzymała 41-latka, który zostanie przesłuchany w sprawie.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają