Undercover Festival w Warszawie. Odlotowa zabawa dla całych rodzin! Wystąpi m.in. Coldplace i Guns 2 Roses

i

Autor: materiały prasowe Undercover Festival w Warszawie. Odlotowa zabawa dla całych rodzin! Wystąpi m.in. Coldplace i Guns 2 Roses

Undercover Festival

Undercover Festival w Warszawie. Odlotowa zabawa dla całych rodzin! Wystąpi m.in. Coldplace i Guns 2 Roses

2022-08-01 12:16

Nie masz planów na długi sierpniowy weekend? Doskonale! Pozostanie w tym czasie w Warszawie z pewnością dostarczy mnóstwo atrakcji! A to wszystko za sprawą zupełnie nowego wydarzenia na koncertowej mapie Polski – Undercover Festival, który odbędzie się 13 i 14 sierpnia w Parku przy Zamku Ujazdowskim w Warszawie. W samym sercu stolicy usłyszycie wielkie hity.

Undercover Festival to 10 koncertów z muzyką na żywo, podczas którego usłyszymy największe przeboje w historii rocka i popu. Podczas pierwszej edycji tego dwudniowego wydarzenia wystąpią najlepsze na świecie tribute bandy, grające w hołdzie muzycznych gigantów. Co to oznacza? Że na scenie pojawią się zespoły, które do złudzenia przypominają największe legendy muzyki. Co więcej - kapele te odtwarzają ich muzykę jeden do jednego! Podczas Undercover Festival wystapią: Boot-Led-Zeppelin, Nirvana UK, QE2, Absolute Bowie, Coldplace, Young Elton, Oasish, Ed Sheeran Experience, Guns 2 Roses oraz Not The Rolling Stones. Czeka nas kilkanaście godzin z muzyką m.in. Eltona Johna, Gunsów, Stonesów, Zeppelinów czy artystów, których już nigdy w życiu nie będziemy mieli okazji usłyszeć na żywo – Freddiego Mercury’ego, Davida Bowiego czy Kurta Cobaina! Dzięki tribute bandom w jeden weekend możemy uczestniczyć w najważniejszych koncertach gwiazd światowego formatu!

Hity gwiazd rocka w Warszawie. Takie festiwalu w stolicy jeszcze nie było

i

Autor: materiały prasowe Hity gwiazd rocka w Warszawie. Takie festiwalu w stolicy jeszcze nie było

Undercover Festival w Warszawie. Co to za impreza?

Undercover Festival to nie tylko doskonała muzyka. Podczas dwudniowego festiwalu będziemy mogli bawić się także razem z najlepszymi w Polsce przedstawicielami stand upu! O nasze dobre samopoczucie zadbają: Wojtek Fiedorczuk, Bartek Zalewski, Damian Skóra, Wojtek Pięta i Piotrek Szumowski. To nie koniec atrakcji – bo Undercover Festival to wydarzenie, które skierowane jest do całych rodzin. Organizator przygotował mnóstwo aktywności także dla dzieci – będą specjalne stoiska do kreatywnego tworzenia i zabawy, nastawione na ekoedukację.

Koneserzy dobrego jedzenia na świeżym powietrzu również będą zadowoleni – na uczestników festiwalu czeka bogata strefa foodtrucków.

Undercover to coś więcej niż koncert – to wspaniałe chwile w gronie najbliższych, na świeżym powietrzu z doskonałą muzyką na żywo. Czegoś takiego w Warszawie jeszcze nie było! - Gwarantuję, że dla wszystkich, którzy wezmą udział w Undercover Festival, będzie to najlepszy festiwal ich życia! – przekonuje Łukasz Droździel, pomysłodawca Undercover Festival. Bilety są wciąż do nabycia. Szczegóły na www.undercoverfestival.pl.

Witalij Kliczko i Hanna Gronkiewicz-Waltz odebrali tytuły Honorowego Obywatela Warszawy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany