Urwał lusterka w przypadkowych autach. Powód może szokować

2021-09-22 7:45
Urwał lusterka w przypadkowych autach. Powód może szokować
Autor: Pixabay Urwał lusterka w przypadkowych autach. Powód może szokować

Szokujące zachowanie 48-latka. W nocy z soboty na niedzielę mężczyzna urwał lusterka w trzech autach zapakowanych na Pradze-Północ. Właściciele uszkodzonych samochodów oszacowali straty na 3200 złotych. 48-letni wandal nie ukrywał powodu, dla którego to zrobił. Jego tłumaczenie dla wielu osób może być zaskakujące.

W nocy z soboty na niedzielę doszło do szokującego incydentu przy ul. Białostockiej. Mężczyzna celowo niszczył zaparkowane tam samochody. Sytuację zauważyli pracownicy ochrony z pobliskiej galerii, którzy zawiadomili policję. Mundurowi szybko zjawili się pod wskazanym adresem. - Wysłuchali ich wyjaśnień, a następnie obejrzeli zaparkowane pojazdy. Okazało się, że trzy z nich miały urwane lusterka zewnętrzne - przekazała kom. Paulina Onyszko z północnopraskiej policji.

Policjanci zatrzymali 48-letniego sprawcę zniszczeń. - Jan K. miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Był już wcześniej wielokrotnie karany - poinformowała kom. Onyszko.

Właściciele toyoty, renaulta i forda, w których 48-latek urwał lusterka, złożyli zawiadomienie na policji. Jak się okazało, swoim "wybrykiem" mężczyzna naraził ich na straty w wysokości 3200 złotych.

Jan K. tłumaczył podczas przesłuchania, że zrobił to, ponieważ nie potrafi odnaleźć się na wolności.

NIE PRZEGAP: Restauracje tylko dla zaszczepionych? Pierwsza powstanie w Warszawie

Teraz mężczyzna odpowie za niszczenie cudzego mienia. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Sonda
Jak oceniasz pracę stołecznej policji?
Super Raport 21.09 (Goście: Jarosław Gowin - Porozumienie, Krzysztof Bosak - Konfederacja) Sedno Sprawy: Marcin Kierwiński
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE