Uważaj! DRAMATYCZNY efekt zimowego weekendu na Mazowszu. Kilkaset urazów i MNÓSTWO złamań! [GALERIA]

2021-02-08 15:45
Dramat! Tyle urazów i złamań było w weekend na Mazowszu
Autor: Shutterstock Dramat! Tyle urazów i złamań było w weekend na Mazowszu

Prószący śnieg i hulające zamiecie dają się we znaki wszystkim mieszkańcom Mazowsza. Śnieg i oblodzenie zalega nie tylko na jezdniach, ale i na chodnikach. Od soboty do godz. 10 w poniedziałek dyspozytornie medyczne zarejestrowały prawie pół tysiąca urazów i złamań. Uważajcie na siebie.

W województwie od kilku dni znów intensywnie pada śnieg, a w poniedziałek synoptycy IMGW ostrzegają przed zamieciami. Mieszkańcom radzi się zachować ostrożność, bo przy trudnych warunkach, zwłaszcza w pośpiechu, łatwo się poślizgnąć i doznać kontuzji.

Od soboty do poniedziałku, do godz. 10 dyspozytornie medyczne na Mazowszu zarejestrowały łącznie 348 urazów, w tym 45 złamań - poinformowała w poniedziałek rzeczniczka wojewody mazowieckiego Ewa Filipowicz.

Śnieżyca daje się we znaki kierowcom. Ratusz wysłał ARMIĘ pługów na ulice!

Od rana w stolicy - a także w wielu regionach Polski - wiele chodników i traktów pieszych jest oblodzonych, a tam, gdzie śnieg rozmarzł, jest bardzo ślisko.

Atak zimy. Ogromna śnieżyca w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE