Ważne!

W kilku dzielnicach zakręcą wodę! Sprawdź, kiedy i gdzie? [LISTA ULIC]

2023-03-29 19:14

W najbliższych dniach w kilku dzielnicach Warszawy będzie problem z dostępem do wody. Planowane przez MPWiK przerwy w dostawie obejmą m.in. Bielany, Śródmieście i Pragę-Północ. Przygotowaliśmy krótki informator z wyszczególnionymi nazwami ulic, na których zabraknie wody w kranach. Przerwa w dostawie dotyczy okresu od 30 marca do 4 kwietnia 2023 roku.

Uwaga! Przerwy w dostawie wody w Warszawie

Przerwy w dostawie wody czekają mieszkańców kilku dzielnic w Warszawie. MPWiK przekazał informacje o planowanych wyłączeniach m.in. na Bialanch, Pradze-Północ i w Śródmieściu. Mieszkańcy stolicy muszą być przygotowani na utrudnienia w dostępie do bieżącej wody. Przez pewien czas nie będą mogli zrobić prania, wziąć kąpieli, a nawet pozmywać naczyń czy umyć rąk.

Warszawa. Gdzie nie będzie wody w kranach?

Pierwsze przerwy w dostawie wody planowane są już na 30 marca 2023 roku. Planowane utrudnienia mają zakończyć się 4 kwietnia. Dla ułatwienia przygotowaliśmy krótki informator, w którym publikujemy szczegółowe informacje dotyczące przerw w dostawie wody w konkretnych dzielnicach Warszawy. Sprawdź, czy wody nie będzie też u Ciebie w kranie! Nie daj się niemiło zaskoczyć przed świętami!

Sonda
Poradziłbyś sobie miesiąc bez bieżącej wody?