Wach. Koszmarny wypadek na DK nr 53! Sześć osób rannych, kilka ciężko. Zmasakrowane volvo

2021-09-16 20:37
Wach. Koszmarny wypadek na DK nr 53! Sześć osób rannych, kilka ciężko. Zmasakrowane volvo
Autor: KMP w Ostrołęce Wypadek w Wachu pod Ostrołęką na drodze krajowej nr 53. W czwartek po godz. 17 policja otrzymała informację o zderzeniu trzech aut: volvo, citroena i bmw. Pierwszy z pojazdów został zupełnie zmiażdżony. Rannych zostało sześć osób

Wypadek w Wachu pod Ostrołęką na drodze krajowej nr 53. W czwartek po godz. 17 policja otrzymała informację o zderzeniu trzech aut: volvo, citroena i bmw. Pierwszy z pojazdów został zupełnie zmiażdżony. Rannych zostało sześć osób: co najmniej dwie ciężko, bo dwie inne zostały zakleszczone w pojeździe. Na miejscu wypadku w Wachu są duże utrudnienia.

Wach. Koszmarny wypadek na DK nr 53! Sześć osób rannych, niektóre ciężko. Zmasakrowane volvo

Wypadek w Wachu pod Ostrołęką na drodze krajowej nr 53 - informuje tamtejsza policja. O godz. 17.14 do mundurowych wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu trzech aut: volvo, bmw i citroena, w wyniku którego pierwszy z samochodów osobowych został zupełnie zmasakrowany. W wypadku w Wachu zostało rannych sześć osób - wszystkie trafiły do szpitala. Wiadomo, że na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak nieoficjalnie informuje serwis moja-ostroleka.pl, dwie osoby odniosły ciężkie obrażenia, a dwie inne zostały zakleszczone w jednym z pojazdów. Według wstępnych ustaleń portalu do wypadku w Wachu miał doprowadzić kierujący volvo, który na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas, uderzając w bmw i citroena. W związku z wypadkiem w Wachu na drodze krajowej nr 53 na miejscu cały czas trwają utrudnienia w ruchu. Jak informuje policja w Ostrołęce, mundurowi będą chcieli je jak najszybciej usunąć, bo to główna trasa prowadząca z Mazur na Mazowsze.

Czytaj też: Rodzina zgłosiła, że zniknął. Tajemnicza śmierć 37-latka z Drobina!

Czytaj też: Siemiątkowo. Kto remontował te drogi?! "Być może to fenomen w skali kraju i świata" [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Rolnik spod Mławy stracił przez niego ciągnik i plony. Asesor z Łodzi z wyrokiem, poszkodowanych może być więcej!

Wypadek w Annopolu. W wyniku zderzenia samochodu z latarnią, dwie osoby wypadły z pojazdu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE