Warszawa. BMW zmiotło w centrum 21-latkę na hulajnodze. Dziewczyna była pijana

i

Autor: pixabay.com

Wypadek w Śródmieściu

Warszawa. BMW zmiotło w centrum 21-latkę na hulajnodze. Dziewczyna była pijana

2022-09-10 16:58

W sobotę (10 września) nad ranem w samym centrum Warszawy rozegrały się dramatyczne sceny. Na skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej 21-latka na elektrycznej hulajnodze wpadła pod pędzące BMW. Impet uderzenia zmiótł dziewczynę z drogi. Okazało się, że była pijana, badanie wskazało na ponad promil alkoholu. Na miejsce ruszył służby ratunkowe. Ranna trafiła do szpitala.

Warszawa. Pijana 21-latka potrącona przez BMW

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku minutę przed godz. 4 rano. - W wyniku uderzenia 21-letnia kobieta została zabrana do szpitala. Kierujący samochodem był trzeźwy – przekazał sierż. Bartłomiej Śniadała ze stołecznej policji. Sprawą zajmują się śródmiejscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają, czy do wypadku doszło w miejscu dozwolonym do poruszania się jednośladem oraz kto w chwili wypadku miał pierwszeństwo. Nie wiadomo w jakim stanie jest dziewczyna.

Przeczytaj również: Pijany jechał na hulajnodze. Podróż zakończył w nieoczekiwany sposób

Jazda pod wpływem alkoholu na hulajnodze i innych jednośladach jest surowo karana. Za nieprzestrzeganie tego przepisu grozi kara nawet 5 tysięcy złotych. Niestety łatwa dostępność tych pojazdów w stolicy i pijacka brawura często skutkują tragediami.

Warszawa. Pijany Włoch pędził pod prąd

Do innej sytuacji doszło w kwietniu. O godz. 21.30 uwagę policjantów patrolujących Plac Trzech Krzyży zwrócił jadący hulajnogą pod prąd mężczyzna. Pijany Włoch został zatrzymany do kontroli. Wydmuchał prawie promil alkoholu.

Sonda
Czy korzystasz z hulajnogi elektrycznej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany