Uczeń ZABIŁ ucznia. Masakra w warszawskiej podstawówce!

i

Autor: Artur Hojny/SUPER EXPRESS Uczeń ZABIŁ ucznia. Masakra w warszawskiej podstawówce!

Szokujący ciąg dalszy ZABÓJSTWA W WAWRZE. Emil B. zadźgał Kubę w szkole. Teraz jego ojciec też ZAATAKOWAŁ NOŻEM przed tą szkołą! [GALERIA]

2020-07-30 16:37

Szok! Słynne na całą Polskę zabójstwo w szkole w Wawrze ma nową odsłonę. Policja aresztowała Tomasza B., ojca 16-letniego Emila B., który rok temu dokonał makabrycznego zabójstwa w jednej z wawerskich szkół w stolicy. Według śledczych mężczyzna wraz z innym podejrzanym dokonał brutalnego ataku. Sprawy są ze sobą powiązane!

Jak informuje prokuratura do ataku doszło w ubiegły poniedziałek. Późnym wieczorem przy ul. Króla Maciusia Tomasz B. i jego znajomy zaatakowali trzydziestoletniego mężczyznę. - Napastnicy kopali go i bili po całym ciele. Pokrzywdzony został także ugodzony nożem. Przed dalszymi ciosami uratował się ucieczką do pobliskiego lokalu gastronomicznego, co najprawdopodobniej uratowało mu życie – stwierdził rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś.

Uczeń ZABIŁ ucznia. Masakra w warszawskiej podstawówce! [WIDEO]

Do tych makabrycznych wydarzeń doszło na tej samej ulicy, przy której znajduje się szkoła, w której Emil B. dokonał zabójstwa z zimną krwią. W obu przypadkach i ojciec i syn używali noża. Tym razem na szczęście nikt nie zginął.

Emil B., który ZADŹGAŁ kolegę w szkole, stanął przed sądem. Zobacz co powiedział [WIDEO] [GALERIA]

Bezpośrednio po zdarzeniu policja zatrzymała obu sprawców. Według wstępnych ustaleń śledczych napad ma bezpośredni związek z zabójstwem dokonanym w maju 2019 r. - Obaj zatrzymani mężczyźni usłyszeli w prokuraturze zarzut usiłowania zabójstwa w zamiarze ewentualnym. Grozi im kara dożywotniego pozbawienia wolności. Szczegółowe ustalenia poznamy jednak podczas rozpraw sądowych – dodał Marcin Saduś.

Warszawa: Szajka nożowników napadła w Wawrze na bezbronnego mężczyznę!

Warszawa: Dramat na Woli! Gałąź spustoszyła ulicę i uszkodziła auta [GALERIA]

W sprawie Emila B. w połowie grudnia 2019 r. prokuratura skierowała do sądu okręgowego akt oskarżenia. Zarzucono mu zabójstwo w zamiarze bezpośrednim. Z ustaleń śledczych wynika, że nastolatek przygotował się do popełnienia przestępstwa. Wszystko dokładnie zaplanował. W czasie zdarzenia Emil B. był pod wpływem narkotyków. Z treści opinii biegłych wynika jednak, że chłopiec dopuszczając się zabójstwa był w pełni poczytalny. Nastolatek jednak nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Z uwagi na to, że chłopiec jest nieletni, za popełniony przez niego czyn grozi mu 25 lat więzienia. Sprawa jest jednak nadal w toku.

Warszawa: Radni sypnęli groszem! Koniec problemów z podtopieniami po ulewach?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki