JĘZORY OGNIA

Warszawa. Gigantyczny pożar mieszkania na drugim piętrze. Dwie osoby poszkodowane

2022-11-24 22:17

Do gigantycznego pożaru mieszkania na drugim piętrze doszło po godzinie 20. Przy ul. Wrzeciono 49A na warszawskich Bielanach ogniem zostało objęte cały lokal. Z budynku ewakuowano sześciu mieszkańców, dwóm osobom ratownicy medyczni podawali tlen w karetkach pogotowia. Na miejscu pracowało siedem zastępów straży pożarnej.

Warszawa. Pożar mieszkania na drugim piętrze. Dwie osoby poszkodowane

Pierwsze informacje o pożarze otrzymaliśmy od reportera miejskiego „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu zdarzenia. Na warszawskich Bielanach przy ul. Wrzeciono 49A doszło do pożaru mieszkania na drugim piętrze.

Ogniem objęty był cały lokal, elewacja budynku, balkon powyżej i okna mieszkania powyżej. Z budynku ewakuowano wszystkich mieszkańców – przekazał reporter.

Na miejscu pracowało siedem zastępów straży pożarnej, policja oraz ratownicy, którzy zajmowali się poszkodowanymi w pożarze osobami.

Informacje potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" kpt. Szymon Kisieliński z zespołu prasowego Komendanta Miejskiego PSP m.st. Warszawy. – Zgłoszenie przyjęliśmy o godzinie 20:40. Przy ul. Wrzeciono 49A doszło do pożaru w kuchni w budynku na drugim piętrze. Do zdarzenia zadysponowano łącznie siedem zastępów Państwowej Straży Pożarnej. Nasi ratownicy ewakuowali mieszkańców z lokali. Lokatorem mieszkania, w którym doszło do pożaru, zajął się zespół ratownictwa medycznego – przekazał strażak.

Chwilę po godzinie 22 pożar został opanowany i dogaszony.

Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE