34-letni Gruzin napadł na market. Groził, że zabije ochroniarza

i

Autor: Policja Praga-Południe

NAPAD NA SKLEP

Warszawa. Gruzin napadł na market, kradł alkohole i bieliznę. Potem chciał zabić ochroniarza!

2022-08-01 8:20

Skandal w sklepie w Warszawie! 34-letni obywatel Gruzji ukradł alkohol i bieliznę, a potem wyjął nóż i groził ochroniarzowi śmiercią! Sterroryzowany pracownik sklepu nie miał szans ze złodziejem. Gruzin uciekł ze swoim łupem, a pracownicy natychmiast powiadomili o rozboju policję!

34-letni Gruzin groził ochroniarzowi śmiercią

Oburzające sceny w hipermarkecie w stolicy. 34-letni Gruzin wszedł do marketu i ruszył w kierunku półek. Szybko zabrał alkohol i bieliznę, a potem chciał wyjść, nie płacąc za zakupy! Na szczęście zamiary nieuczciwego klienta w porę zauważyli pracownicy ochrony sklepu. Chcieli zatrzymać mężczyznę, ale ten w szale wyjął nóż i wymachując nim zaczął wykrzykiwać do jednego z ochroniarzy, że go zabije! Potem w furii zabrał to, co chciał przywłaszczyć, i rzucił się do ucieczki. Los szybko go ukarał, bo po drodze zgubił skradziony alkohol i bieliznę. Skradzione rzeczy zabezpieczyli policjanci.

Policjanci natychmiast interweniowali

Funkcjonariusze od razu po zgłoszeniu przystąpili do szybkiego działania. Natychmiast uzyskali nowe informacje na temat sprawcy i je zweryfikowali. W ten sposób w błyskawicznym tempie ustalili, kim jest osoba, która napadła na market. Wszystko wskazywało na 34-letniego Gruzina. Po dwóch dniach złodziej był już w rękach policji!

W biały dzień napadł na kobietę na ulicy. Szokujące sceny w Zielonej Górze

Złodziej z Gruzji spędzi w areszcie trzy miesiące

- Po skompletowaniu materiału dowodowego sprawa została przekazana do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga-Południe. Tam też funkcjonariusze doprowadzili zatrzymanego. Obywatel Gruzji usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej, w sądzie przychylono się do wniosku prokuratury i zastosowano wobec podejrzanego tymczasowy trzymiesięczny areszt – podsumowuje podinsp. Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji VII.

Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem kradzieży w sklepie?
Nasi Partnerzy polecają