Warszawa: Pogoda na piątek. Chmury opanują stołeczne niebo

Pogoda WAWA 30 10
Autor: Redakcja SE

Nadchodzi długo wyczekiwany weekend, więc wielu z nas z pewnością nerwowo zerka za okno. Trzeba przyznać, że październik był dla nas dość łaskawy. W piątek stolicę opanują ciemne chmury. Czy będzie padać?

Słońce w piątek wstanie o godzinie 6:28. Niestety nie ujrzymy go, ponieważ ukryje się za chmurami. Przez cały dzień zachmurzenie będzie utrzymywać się na poziomie około 90-95%. Możliwe, że w ciągu dnia słońce choć  na chwilę przebije się przez gęste chmury. Poranek będzie chłodniejszy niż w ostatnich dniach. O godz. 7 termometry pokażą tylko 7 stopni Celsjusza. Najcieplejszy moment dnia przypadnie na godzinę 14 - wtedy to termometry wskażą 11 stopni. Synoptycy nie przewidują w piątek deszczu w Warszawie. 

TYLKO U NAS! Znamy decyzję kurii w sprawie proboszcza z Płochocinia! [GALERIA]

Przez cały dzień wiał będzie zachodni wiatr. Jego prędkość osiągnie 14 km/h. Ciśnienie będzie delikatnie podwyższone - wyniesie dokładnie 1017 hPa. Słońce zniknie za horyzontem już o 16:10. 

Warszawa: Przerażające słowa Trzaskowskiego. SYTUACJA W SZPITALACH JEST KRTYCZYNA!

Epidemiolog, prof. Maria Gańczak: Statystyki ministerstwa to wierzchołek góry lodowej. Krótkotrwały lockdown jest konieczny [Super Raport]