Warszawa: Pogoda na wtorek. Będzie jeszcze cieplej!

2020-09-22 5:30 Dawid Skrzypiński
Upał i słońce dominujące na niebie
Autor: CC Pixabay.com Żar leje się z nieba w Toruniu i okolicach! Do kiedy zostaną z nami TROPIKALNE UPAŁY? [IMGW, TCZK] / Zdjęcie poglądowe

Letnia pogoda wróciła do stolicy. Dziś zapowiada się naprawdę gorący dzień. Warto dobrze go wykorzystać, bo niewiele takich przed nami.

Słońce nad Warszawą wstanie o godz. 6:22. Tradycyjnie o poranku będzie dość chłodno. Termometry pokażą o godz. 7 tylko 9 stopni. Słupki rtęci szybko jednak podskoczą! Od rana nie zobaczymy na niebie żadnej chmurki. Najcieplejszy moment dnia przypadnie między godz. 14, a godz. 18. Temperatura wyniesie aż 26 stopni Celsjusza! Będzie najcieplej od kilku dni.

Piaseczno: Potężny KARAMBOL w Zalesiu Dolnym. Dziecko w szpitalu! [GALERIA]

Synoptycy nie przewidują ani kropli deszczu. Przez cały dzień wiał będzie delikatny, południowy wiatr. Jego prędkość osiągnie maksymalnie 11 km/h, dzięki czemu będziemy mogli w pełni cieszyć się pogodnym dniem. Ciśnienie wyniesie około 1015 hPa. Słońce zniknie za horyzontem o 18:33.

Warszawa: Dzień darmowej komunikacji miejskiej! Sprawdź kiedy!

Super Raport 21.09 (goście: Jarosław Sellin - wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, Paweł Zalewski - PO oraz dr hab. Tomasz Słomka z UW)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.