Warszawa: Pogoda na wtorek. Będzie mokro!

2020-08-04 6:00 Norbert Amlicki
Chmury, z których może spaść deszcz
Autor: CC Unsplash.com Burze i opady deszczu powracają. Pogoda na dziś nie zachwyca [PROGNOZA 3.08.2020] / Zdjęcie poglądowe

Pogoda cały czas płata nam figle. Raz deszcz i burza, raz piękne słońce. Jak prognozują synoptycy na piątek? Zdecydowana większość dnia zapowiada się nieciekawie.

Dzisiejszy dzień rozpoczął się już o godzinie 04:20 i przyniósł temperaturę 18 stopni Celsjusza. Wraz z upływem czasu będzie robić się coraz cieplej, ale niedużo. Termometry pokażą maksymalnie 23 stopnie między 15, a 16. Na próżno możemy jednak szukać promieni Słońca. Przez cały dzień będą nam towarzyszyć chmury. Jakby tego było mało, od godziny 7 do godz. 16 możemy spodziewać się opadów deszczu.

Warszawa: DWIE OSOBY RANNE! TO ZNOWU ONI! Kolejny wypadek drogowy z udziałem Arrivy! CZARNA SERIA WCIĄŻ TRWA! [GALERIA]

Zawieje też zmienny wiatr o prędkości do 15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne okaże się być dość niskie, bo przez cały dzień nie przekroczy 1000 hPa. Nad całą Polską przewidywane są też niekorzystne warunki biometeorologiczne. Niech będzie to dobra okazja to wypicia dodatkowej filiżanki aromatycznej kawy. Możemy jutro nie zobaczyć nawet grama słońca!


Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Warszawa. Wypadek na Kwitnącej (Bielany)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.