Warszawa: Urzędy Pracy w stolicy ponownie otwarte. Od poniedziałku przyjmą interesantów

2020-05-24 9:00
Urząd Pracy m. st. Warszawy
Autor: Robert Biskupski Urząd Pracy m. st. Warszawy

Epidemia koronawirusa sparaliżowała pracę wielu instytucji. Po przerwie warszawskie Urzędy Pracy będą przyjmować interesantów. Ratusz przypomina jednak, że w dalszym ciągu wiele spraw mieszkańcy mogą załatwić z domu.

Od poniedziałku Urząd Pracy ponownie będzie przyjmował mieszkańców. Obsługa klientów będzie odbywała się jednak w ograniczonym zakresie. Urząd Pracy dalej zachęca do rejestracji bezrobotnych za pośrednictwem portalu praca.gov.pl. Wizytę w placówce sugeruje się jedynie osobom, które nie mają takiej możliwości. Ponadto przed wizytą wymagany jest kontakt telefoniczny.

Jasnowidz Jackowski wie, kto WYGRA wybory! Mówi o Trzaskowskim!

- Dodatkowo, od poniedziałku, 25 maja, będzie można osobiście składać wnioski i pisma w kancelariach Urzędu m.st. Warszawy, a działalność w zakresie pośrednictwa pracy wznawia Centrum Aktywizacji Zawodowej - informuje Urząd Miasta. Ratusz przypomina również o możliwości składania wniosków przy użyciu podpisu elektronicznego lub profilu zaufanego na platformie praca.gov.pl. Urzędnicy zachęcają też do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Żyrardów: Stworzył fabrykę DRAGÓW w swoim domu. Producent NARKOTYKÓW zatrzymany

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Drogowcy wprowadzają ograniczenie do 40 km/h na Trasie Łazienkowskiej. Pokazujemy co spowoduje absurdalny przepis
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE