Warszawa: Ważne zmiany na Górczewskiej! Drogowcy znów zmienią organizację ruchu [INFOGRAFIKA]

2020-05-28 17:31 Mateusz Nadworski (mnadworski@grupazpr.pl)
Górczewska wjazd z identyfikatorem
Autor: EskaINFO Warszawa Górczewska wjazd z identyfikatorem

W nocy z niedzieli na poniedziałek warszawscy drogowcy zmienią organizację ruchu na ul. Górczewskiej na odcinku od ul. Młynarskiej do Płockiej. Ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się jezdnią południową.

Zarząd Dróg Miejskich kończy prace na południowej nitce ul. Górczewskiej pomiędzy ul. Płocką i Młynarską, gdzie pojawiła się już nowa nawierzchnia. Teraz czas na drugą jezdnię. Z tego powodu od północy z niedzieli, 31 maja na poniedziałek, 1 czerwca, jezdnia, którą normalnie odbywa się ruch w kierunku Bemowa, będzie zamknięta dla ruchu. Na jezdni południowej zostanie wytyczony ruch dwukierunkowy. - Kierowcy jadący w kierunku Bemowa przejadą na nią na skrzyżowaniu z ul. Młynarską, a na właściwą jezdnię wrócą na skrzyżowaniu z ul. Płocką. Połączenie z Górczewską odzyskają ulice Działdowska, H. Wawelberga i S.Staszica, stracą je natomiast ulice Szlenkierów i Tyszkiewicza – przekazała Karolina Gałecka ze stolecznego ratusza.

Warszawa: Rafał Trzaskowski wmurował kamień węgielny na budowie metra na Bemowo

Nie będzie można skręcić w lewo z ul. Górczewskiej (jadąc od strony Bemowa) w ul. Młynarską. Zakaz skrętu w lewo w ulice Młynarską i Płocką będzie obowiązywał także jadących od strony centrum. Zalecane objazdy będą prowadziły ul. Żytnią lub Wolską. Autobusy linii 171 i 190 będą kursowały południową jezdnią ul. Górczewskiej, a linii nocnej N42, w kierunku Os. Górczewska, nadal będą jeździły objazdem ulicami Wolską i Płocką.

Brutalna eksmisja na Pradze! Banda zbirów chciała wyrzucić kobietę i dzieci z mieszkania!

Po północnej stronie ulicy zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się pod groźbą odholowania. Dostępne pozostaną droga rowerowa i chodnik.

Ursynów będzie tkwił w korkach? Chcą zrezygnować z budowy objazdu Doliny Służewieckiej!

Zmiany na ul. Górczewskiej [Infografika]
Autor: Urząd m.st. Warszawy Zmiany na ul. Górczewskiej [Infografika]

Zmiany dotkną też budowę metra. W piątek około godz. 22 wykonawca Bemowskiego odcinka metra zmieni organizację ruchu na Górczewskiej w rejonie budowanego łącznika tunelowego. Ruch w kierunku centrum handlowego, na odcinku pomiędzy ul. Konarskiego a wiaduktem nad torami kolejowymi zostanie przełożony na tymczasową jezdnię po południowej stronie placu budowy.

Grodzisk Mazowiecki: Obywatelskie zatrzymanie PIJANEGO kierowcy!

ZOBACZ TEŻ JAK WYGLĄDA OTWARTY KAWAŁEK ULICY GÓRCZEWSKIEJ:

Super Raport 27 V (gość: Bodnar, Girzyński, Matczak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.