Wielka akcja służb pod mieszkaniem na Żoliborzu. W środku Jan Paweł II i inni święci

i

Autor: Domena publiczna, East News

Wielka akcja służb pod mieszkaniem na Żoliborzu. W środku Jan Paweł II i inni święci

2022-07-01 9:37

Policjanci z Ursynowa i Żoliborza z pomocą strażaków z drabiną próbowali dostać się do mieszkania 58-letniej kobiety. Ta narobiła sobie niemałych problemów, przetrzymując u siebie… troje świętych! Obrazy z wizerunkami Jana Pawła II, Ojca Pio i Siostry Faustyny Kowalskiej ukradła wcześniej z Centrum Onkologii.

Szokująca kradzież na Ursynowie

Mieszkanka Żoliborza dopuściła się bezwstydnej kradzieży. 58-letnia kobieta połasiła się na obrazy z wizerunkami Jana Pawła II, Ojca Pio i Siostry Faustyny Kowalskiej, które wisiały w Centrum Onkologii na Ursynowie. Gdy do drzwi jej mieszkania zapukali ursynowscy policjanci, chcący odzyskać własność Centrum Onkologii, nie chciała im otworzyć.

Zobacz też: 19-latek uderzył kobietę znakiem drogowym i uciekł! Przerażające zdarzenie pod Sochaczewem

- Mimo odgłosów dobiegających z mieszkania kobieta nie otworzyła. Ponowne wzywania jej do otworzenia drzwi mieszkania nie robiły na niej wrażenia. Kryminalni wezwali więc strażaków oraz żoliborskich mundurowych - przekazał podkom. Robert Koniuszy.

Wielka akcja służb pod mieszkaniem na Żoliborzu. W środku Jan Paweł II i inni święci

i

Autor: KRP II - Mokotów, Ursynów, Wilanów Wielka akcja służb pod mieszkaniem na Żoliborzu. W środku Jan Paweł II i inni święci

Strażacy wkroczyli do akcji

Kobieta zrozumiała, że mundurowi nie odpuszczą, kiedy strażacka drabina podejrzana do balustrady jej balkonu na pierwszym piętrze. Wówczas otworzyła drzwi, twierdząc, że nie słyszała wołania oraz pukania, ponieważ ćwiczyła.

Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie 58-latki. Znaleźli skradzione obrazy z wizerunkami świętych. Kobieta uparci twierdziła jednak, że ich nie ukradła. - Tłumaczyła się, że znalazła je koło altany śmietnikowej w pobliżu bloku, w którym zamieszkuje - wyjaśnił podkom. Koniuszy. - Przedmioty zostały zabezpieczone, a ona sama trafiła do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszała zarzuty, za które może zostać skazana na 5 lat więzienia - dodał policjant.

Demolka w centrum Warszawy. Wszystko się nagrało
Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE