Uroczysta gala

Wielki sukces! Julinek Park zdobył ważne wyróżnienie w prestiżowym konkursie

2023-11-28 22:31

Wielkie wyróżnienie dla Julinek Park! Polska Organizacja Turystyczna przyznała na uroczystej gali popularnemu parkowi rozrywki Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego 2023. Park reprezentował całe województwo mazowieckie. Oprócz mazowieckiej atrakcji nagrody i wyróżnienia otrzymały najbardziej prestiżowe i ciekawe lokalizacje z całej Polski.

Julinek Park nagrodzony. Ważne wyróżnienie w corocznym konkursie

Julinek Park, to zdecydowanie jedna z największych atrakcji pod Warszawą. Teraz projekt został dostrzeżona i wyróżniony za przyczynianie się do rozwoju turystyki w naszym regionie. O sukcesie informuje w mediach społecznościowych Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna. - Zwycięstwo! Podczas oficjalnej gali Polska Organizacja Turystyczna reprezentant województwa mazowieckiego Julinek Park otrzymał ogólnopolski Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego 2023! Serdecznie gratulujemy zasłużonej nagrody – czytamy w zamieszczonym na Facebooku poście.

Coroczny Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny odbywa się już od 20 lat. Ta jubileuszowa edycja była ważnym momentem, a nagrody w niej przyznane szczególne. Zwycięzców w kategorii Certyfikat POT wyłoniono z 42 zgłoszonych produktów turystycznych – miejsc, które swoją wyjątkowością przyciągają jak magnes. Oprócz Julinka wyróżnienia otrzymały też następujące projekty: ANTIDOTUM Airshow Leszno, Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła Twórcze Bieszczady, Festiwal Stolica Języka Polskiego, Festiwal Szekspirowski w Gdańsku, Kompleks Tężnia Busko, Kraina Górnej Odry, Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, Marina Gliwice i wodny szlak Kanału Gliwickiego oraz Młyny Rothera.

QUIZ. Test z geografii. Prawda czy fałsz? Bijemy brawo za 12/15

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Czy Góra Kościuszki to najwyższy szczyt Australii?