Wjechał pod prąd na rondzie Tybetu w Warszawie. Huknął w autobus miejski. Trzy osoby ranne

i

Autor: Tadeusz Mróz

NAWIGACJA ZMYLIŁA KIEROWCĘ FORDA

Wjechał pod prąd na rondzie Tybetu w Warszawie. Huknął w autobus miejski. Trzy osoby ranne

2022-07-27 20:18

W godzinach przedpołudniowych doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Młody mężczyzna, który przyjechał do stolicy złożyć dokumenty na warszawskiej uczelni, wjechał pod prąd na rondzie Tybetu na Woli. Zderzył się z autobusem miejskim nr 523. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu występowały utrudnienia w ruchu.

Zderzenie autobusu miejskiego z fordem. Trzy osoby trafiły do szpitala

W godzinach przedpołudniowych doszło do makabrycznego zdarzenia drogowego! Młody mężczyzna przyjechał do Warszawy złożyć dokumenty na uczelni wyższej. Nawigacja, której używał w stolicy poprowadziła go… pod prąd! – Doszło do zderzenia autobusu miejskiego z samochodem osobowym marki ford. Młody mężczyzna skręcił w lewo na rondzie Tybetu! Autobusem podróżowało kilkanaście osób. Trzech emerytów trafiło do szpitala z obrażeniami głowy i rąk – przekazał dziennikarz „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Samochodem osobowym podróżowała również młoda kobieta. Kierowca oraz jego koleżanka wyszli bez szwanku z tego wypadku – dodał.

CZYTAJ TEŻ: Wypadek na ul. Marsa w Warszawie. Budowlaniec runął z wysokości na metalowe barierki [ZDJĘCIA]

Zdarzenie potwierdził w rozmowie z „SE” Bartłomiej Śniadało z Komendy Stołecznej Policji. – Zgłoszenie otrzymaliśmy w okolicach godziny 11:32. Doszło do zderzenia autobusu miejskiego nr 523 i forda. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Trwa ustalanie okoliczności zderzenia – przekazał policjant.

Poważny wypadek na skrzyżowaniu ulic Stella Sawickiego i Bora Komorowskiego. Zderzyły się dwa samochody
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają