Własną piersią broniła wódki! Bohaterska akcja ekspedientki pod Otwockiem

2021-07-24 20:15
Własną piersią broniła wódki! Złodziej zatrzymany
Autor: KPP W OTWOCKU Własną piersią broniła wódki! Złodziej zatrzymany

Dla niektórych praca to coś więcej niż odklepywanie swoich obowiązków od 8 do 16. Udowodniła to ekspedientka sklepu spod Otwocka! Bohaterka chciała uratować sklep przed stratą… 30 zł. Poszło o wódkę, którą w dość nietypowy sposób próbował ukraść jeden z klientów sklepu.

Nie wszyscy klienci są uczciwi. A najlepiej wie o tym ekspedientka sklepu w Józefowie. 28-latek przyszedł do sklepu z prostym celem - wynieść wódkę bez płacenia. Kobieta, widząc co planuje zrobić złodziej, wzięła sprawę w swoje ręce. Stanęła przed półką z alkoholem i całą sobą zasłoniła dostęp do półki z alkoholem! Mężczyzna był nieugięty, wykręcił rękę kobiety, wziął alkohol i uciekł ze sklepu! Sprzedawczyni nie mogła zostawić sprawy ot tak. O swoim wyczynie, ekspedientka opowiedziała policji.

- Śledczy dzięki zgromadzonemu materiałowi dowodowemu przedstawili zatrzymanemu zarzut szczególnie zuchwałej kradzieży alkoholu. Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policji. Za ten czyn grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności - komentuje sprawę Paulina Harabin, rzecznik prasowa policji w Otwocku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE