WOŚP 2022: Wielki finał z radiem SuperNova i gwiazdami

2022-01-27 12:57
WOŚP 2022: Wielki finał z radiem Super Nova i gwiazdami
Autor: Agnieszka Tomczyk WOŚP 2022: Wielki finał z radiem Super Nova i gwiazdami

Radio SuperNova gra w jubileuszowym 30 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Już w najbliższy weekend, 30 stycznia, czytelnicy i słuchacze będą mogli zobaczyć jak powstaje radio na żywo, a oprócz tego spotkać się z gwiazdami, które słychać na antenie radia SuperNova. Gdzie i kiedy spotkać radiowców-wolontariuszy? Odpowiedź w artykule poniżej.

W 30 finale WOŚP, gwiazdy zbierają do puszek z Radiem SuperNova. Radiowcy pokażą jak na żywo tworzy się program prosto na antenę. W sztabie zlokalizowanym w Tawernie Korsarz odbędzie się również koncert Magdy Beredy, Marcina Czerwińskiego i Karoliny Stanisławczyk.

W niedzielę, 30 stycznia 2022 r, od godziny 12 gwiazdy wraz z prezenterem radia SuperNova Kubą Adamiakiem będą zbierać pieniądze do puszek WOŚP. Najpierw Kuba zaprasza na wspólny spacer po mieście z Magdą Beredą, następnie z Karoliną Stanisławczyk i innymi gwiazdami, które również pojawią się w trakcie pobytu w Tawernie Korsarz. Na miejscu koncerty, zabawy, a także m.in. konkurs pierwszej pomocy. Będzie również nauka bezpiecznego spędzania czasu nad wodą wraz z grupą Sztorm!

Kiedy i gdzie spotkać wolontariuszy z radia SuperNova? Zapraszają do Tawerny Korsarz w Warszawie, w niedzielę, 30 stycznia. Atrakcje startują o godz. 11.00. Relacja na żywo ze sztabu będzie prowadzona na antenie radia SuperNova, a także w specjalnej sekcji na stronie internetowej www.supernova.pl.

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Odcinek specjalny dla WOŚP. Groby tragicznie zmarłych strażaków. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE