DRAMAT

Wybuch w budynku urzędu dzielnicy Praga-Południe. Są ranni. Interweniuje straż pożarna

2024-02-23 13:43

Chwilę po godzinie 13 w piątek (23 lutego) w budynku urzędu dzielnicy Praga-Południe w Warszawie doszło do wybuchu. Jak udało nam się ustalić, dramat rozegrał się podczas remontu wind przez firmę zewnętrzną. − Dwóch pracowników zaprószyło ogień w trakcie pracy. Doszło do niegroźnego wypadku − przekazał „Super Expressowi” Andrzej Opala, rzecznik prasowy dzielnicy Praga-Południe.

Warszawa, Praga-Południe. Wybuch w urzędzie dzielnicy. Dwie osoby ranne

Sytuacja miała miejsce chwilę po godzinie 13 w piątek. Pierwsze informacje, które do nas dotarły, zmroziły krew w naszych żyłach. W budynku urzędu dzielnicy miało dojść do wybuchu. Informacje te potwierdziliśmy w rozmowie z Andrzejem Opalą, rzecznikiem prasowy dzielnicy.

Podczas remontu windy, który jest prowadzony przez firmę zewnętrzną, dwóch pracowników zaprószyło ogień w czasie pracy − przekazuje rzecznik prasowy. Jak udało nam się ustalić, na szczęście doszło do niegroźnego wypadku.

Lekarz pogotowia ratunkowego, który pojawił się na miejscu, przekazał informację, że poszkodowani są lekko poparzeni. Na miejscu pojawiła się również straż pożarna oraz policja, która zabezpieczała teren.

Sonda
Jak oceniasz polską straż pożarną?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany