Wyjechała na wakacje, zostawiła swój dom robotnikowi. Po powrocie czekała na nią niemiła niespodzianka

i

Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Wyjechała na wakacje, zostawiła swój dom robotnikowi. Po powrocie czekała na nią niemiła niespodzianka

2021-05-05 16:15

Takiej niespodzianki mieszkanka Sulejówka się nie spodziewała. W minionym roku kobieta wyjechała na wakacje. Swój dom zostawiła pod opieką mężczyzny, który pod jej nieobecność miał wyremontować w nim kilka pomieszczeń. Po powrocie z urlopu kobieta spostrzegła, że zniknęła jej biżuteria warta niemal 70 tys. złotych!

W sierpniu minionego roku mieszkanka Sulejówka wybrała się na wakacje. Dom pozostawiła pod opiekę mężczyzny, który pod jej nieobecność miał wyremontować w nim kilka pomieszczeń. Kobieta nie przypuszczała, że po powrocie czekać będzie na nią niemiła niespodzianka. Ze szkatułki, którą trzymała w sypialni, zniknęła biżuteria warta niemal 70 tys. złotych!

NIE PRZEGAP: Paw ucieka ulicami Warszawy. Chciał nawet wtargnąć do premiera Morawieckiego! [ZDJĘCIA]

Warto zaznaczyć, że w tym pomieszczeniu nie miało być prac remontowych. Zrozpaczona kobieta natychmiast zgłosiła sprawę na policję. Funkcjonariusze od razu rozpoczęli żmudne i skrupulatne ustalenia, kto pojawiał się w domu pod nieobecność właścicielki.

- Policjanci przesłuchali w tej sprawie kilkanaście osób. Funkcjonariusze pobrali odbitki linii papilarnych od osób mogących mieć związek z przestępstwem. Trop jednak od początku prowadził do wykonującego remont mężczyzny - przekazał st. asp. Marcin Zagórski z policji w Mińsku Mazowieckim.

Po kilku miesiącach przyszła długo oczekiwana ekspertyza. Potwierdziła ona, że odciski palców znalezione na szkatułce z biżuterią należą do 33-letniego mieszkańca Ząbek, który remontował wówczas dom.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży. - Nie przyznał się do tego czynu. Sprawą zajmie się teraz sąd - przekazał st. asp. Marcin Zagórski.

Ranking sklepów internetowych. Które z nich cieszą się największą popularnością?