Wyrwał im nogi i wrzucił do kanalizacji! Z czymś takim spotykam się po raz pierwszy

i

Autor: account_deleted/cc0/Pixabay.com W Łaskarzewie doszło wdo awarii przepompowni, po tym jak nieznany sprawca wrzucił do sieci kanalizacyjnej 7 gołębi, urywając im wcześniej nogi.

Wyrwał im nogi i wrzucił do kanalizacji! "Z czymś takim spotykam się po raz pierwszy"

2022-06-17 10:30

W Łaskarzewie pod Garwolinem doszło w środę, 15 czerwca do awarii przepompowni, po tym jak nieznany sprawca wrzucił do sieci kanalizacyjnej 7 gołębi, urywając im wcześniej nogi. Zrobił to po to, by po obrączkach nie można go było zidentyfikować. Awaria została usunięta, ale Urząd Miasta w Łaskarzewie przypomina, że i tak zapłacą za nią wszyscy mieszkańcy.

Wyrwał im nogi i wrzucił do kanalizacji! "Z czymś takim spotykam się po raz pierwszy"

Siedem gołębi z wyrwanymi nogami znaleziono w sieci kanalizacyjnej Łaskarzewa pod Garwolinem, co doprowadziło do awarii miejskiej przepompowni ścieków. Zdarzenie miało miejsce w środę, 15 czerwca, na ul. Nadrzecznej. Jak informuje Urząd Miasta w Łaskarzewie, nieznany sprawca wyrwał ptakom nogi, by uniemożliwić ustalenie jego tożsamości, i dodaje, że za koszty usunięcia awarii zapłacą wszyscy mieszkańcy. - Pracownicy wyciągnęli ptaki bezpośrednio z przepompowni. Prawdopodobnie gołębie zostały wrzucone do studzienki kanalizacyjnej tuż przed przepompownią. Spłynęły dalej i zatkały pompę. Dobrze, że jej nie uszkodziły (...) Ja różne rzeczy w tej kanalizacji widziałam, ale z czymś takim spotykam się po raz pierwszy - mówi portalowi Egarwolin.pl Eliza Mikusek, pracownica Urzędu Miasta w Łaskarzewie. Zszokowani zachowaniem zwyrodnialca są także sami mieszkańcy, choć niektórzy uważają, że za usunięcie awarii powinien zapłacić poszukiwany sprawca.

Czytaj też: 3-letni syn strażaka potrzebuje pomocy! W poprzednim roku stracił braciszka

- Szukać zbrodnialca w najbliższej okolicy niech on płaci za awarie. Dlaczego za pomysły jakiegoś inbecyla mają płacić wszyscy ? - pisze użytkowniczka Facebooka, komentując zdarzenie z Łaskarzewa.

Sonda
Czy w przypadku złapania sprawcy powinien on zostać obciążony kosztami usunięcia awarii?
Małe bociany okazały się wielkimi głodomorami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE