Z pięściami rzucił się na 70-latka w sklepie! Senior ma ZŁAMANY NOS! O co poszło?

Poszukiwany napastnik
Autor: Policja Mokotów Poszukiwany napastnik

Pewien 70-latek wizytę w sklepie skończył poturbowany i ze złamanym nosem. Wszystko przez zwrócenie uwagi innemu klientowi, że nie ma na twarzy maseczki. Gdy senior chciał wezwać policję, napastnik zaczął mu grozić śmiercią!

Sceny mrożące krew w żyłach rozegrały się w czwartek, około godziny 10:50, w jednym z marketów przy ul. Batorego na Mokotowie. Do sklepu wszedł mężczyzna bez zasłoniętej twarzy. Był to czas, kiedy w lokalu mogli przebywać jedynie seniorzy. Jeden z klientów postanowił zareagować. - 70-letni klient zwrócił mężczyźnie uwagę, że brak maseczki jest zagrożeniem dla osób starszych. Sprawca na te słowa uderzył seniora pięścią w twarz - zrelacjonował podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji. 

Horror w Ząbkach! Zwyrol zmuszał partnerkę do prostytucji i uprowadził jej 7-letnią córkę

Zmasakrowany 70-latek odpowiedział, że wezwie policję, brutal kopnął go wtedy i zagroził, że jeśli mundurowi się o tym dowiedzą, to on go znajdzie i zabije. - Pokrzywdzony w wyniku uderzenia w twarz doznał złamania nosa - dodał Robert Koniuszy. 

Wojna o bazar Szembeka! Jaka przyszłość czeka słynne targowisko na Pradze-Południe? MAMY WIZUALIZACJE!

Sprawa trafiła jednak na policję. Z ustaleń śledczych sprawca był wysoki, dobrze zbudowany, miał zarost i nosił okulary w białych oprawkach. W dniu napaści miał na sobie ciemne spodnie, czarną kurtkę a na głowie kaszkiet. 

Rafał Trzaskowski w smutku. We wzruszających słowach żegna legendarnego Papcia Chmiela

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu napastnika. Wszelkie przydatne informacje można przekazywać na komendzie przy ul. Malczewskiego 3/5/7 lub dzwoniąc na numery 477239250, 477239251 i 477239228 oraz wysyłając mejla na adres oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl. 

11-letni chłopiec błaga o pomoc. Ten apel chwyta za serce. Do akcji włączył się Rafał Trzaskowski

Super Raport 22.01 (Goście: Jacek Jaśkowiak - prezydent Poznania, PO; Maciej Hamankiewicz - lekarz oraz Joanna Mucha - Polska 2050)