Angeliko, gdzie jesteś? Zrozpaczona mama szuka 14 -letniej córki

2021-04-21 14:53 Damian Ryndak
ZAGIONIONA
Autor: ARCH PRYW

Angelika wyszła wczoraj z domu i zniknęła bez śladu. Nastolatka ostatni raz była widziana przy placu zabaw w Piaskach, ok godziny 17.30. Zrozpaczona mama zamieściła post na portalu społecznościowym i powiadomiła policję. Trwają poszukiwania dziewczynki.

Angelika do dziś nie nawiązała kontaktu z rodziną. Nie wiadomo, gdzie jest i co się z nią dzieje. Nie wróciła do domu na noc. Jej mama zgłosiła sprawę na policję i zamieściła post na portalu społecznościowym. Ostatni raz 14- latka była widziana przy placu zabaw w Piaskach. Zaginiona ma 160 cm wzrostu, czarne włosy i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia, ubrana była w różową jasną kurtkę z kapturem, granatową polarową bluzę, szare jeansy do kostek i biało – różowe buty. Osoby, które widziały dziewczynkę, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa V przy ul. Żeromskiego.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE