Zaginęła, a wyszła z domu tylko na chwilę. Z pomocą przyszedł „Laner”

i

Autor: POLICJA Zaginęła, a wyszła z domu tylko na chwilę. Z pomocą przyszedł „Laner”

Wyszła z domu i zniknęła bez śladu. Z pomocą przyszedł pies policyjny „Laner”

2022-05-13 10:14

Funkcjonariusze z Prażmowa oraz przewodnik z policyjnym psem „Lanerem” odnaleźli dziewczynkę, która tylko na chwilę wyszła z domu i do niego nie powróciła. Cała akcja zakończyła się szczęśliwie, bowiem zaginiona wróciła do swoich rodziców cała i zdrowa! Brawo „Laner”!

Policjanci w trakcie swojej służby wielokrotnie pomagają ludziom w nawet najtrudniejszych sytuacjach życiowych. Najbardziej stresującymi sytuacjami są te, kiedy trwa wyścig z czasem, a każda kolejna minuta jest na wagę złota. Mowa tutaj chociażby o poszukiwaniach za osobami zaginionymi.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Runmageddon Warszawa 2022. Ostatni dzwonek, by dołączyć do uczestników

W godzinach wieczornych dyżurny z piaseczyńskiej policji otrzymał bardzo niepokojącą informację. Wiadomość dotyczyła zaginionej nastolatki w jednej z miejscowości w gminie Prażmów. Rodzice powiadomili policję o tym, że ich córka wyszła z domu jedynie na chwilę, jednak do niego nie wróciła i nie wiedzą, gdzie może się znajdować.

– Policjanci natychmiast otrzymali rysopis zaginionej i rozpoczęli swoje poszukiwania w terenie, natomiast dyżurny piaseczyńskiej komendy niezwłocznie sięgnął za telefon, by do całej akcji włączyć policyjnego przewodnika wraz z psem tropiącym – przekazała asp. Magdalena Gąsowska.

Funkcjonariusz bardzo szybko pojawił się na miejscu, a pies „Laner” natychmiast podjął trop za zaginioną nastolatką. Dziewczynka została odnaleziona niemal po kilkunastu minutach. Była wyraźnie przestraszona, jednakże cała i zdrowa. Nastolatka została przekazana pod opiekę swoich rodziców.

Trąba powietrzna zniszczyła Schronisko dla Psów "Zwierzaki do wzięcia" w miejscowości Gózd pod Rykami
Sonda
Wolisz psy czy koty?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE