Zaginęli na początku marca. Nikt nie wie, co się dzieje z nastolatkami! Policja pilnie poszukuje Kacpra i Bartosza!

i

Autor: POLICJA Zaginęli na początku marca. Nikt nie wie, co się dzieje z nastolatkami! Policja pilnie poszukuje Kacpra i Bartosza!

PILNE!

Zaginęli na początku marca. Nikt nie wie, co się dzieje z nastolatkami! Policja pilnie poszukuje Kacpra i Bartosza!

2023-03-09 20:49

W środę, 8 marca, informowaliśmy was o trwających poszukiwaniach dwóch nastolatków: 16-letniego Kacpra Lipy oraz 17-letniego Bartosza Bujasa. W związku z pilną akcją poszukiwawczą, udostępniono aktualne zdjęcia zaginionych. Chłopaki do tej pory nie skontaktowali się z rodziną. Policjanci proszą o pomoc.

Otwock. Trwają poszukiwania zaginionych nastolatków

Zaginął 16-letni Kacper Lipa oraz 17-letni Bartosz Bujas. Pierwszy z nich ma 170 cm wzrostu, waży 70 kilogramów i ma krótkie blond włosy. Był ubrany w kurtkę puchową „NorthFace”. Drugi, Bartosz, ma 165 cm wzrostu, 80 kg wagi i długie do ramion włosy w kolorze ciemny blond. Był ubrany w białą kurtkę bez kaptura, niebieskie spodnie dżinsowe i sportowe buty.

W poszukiwania obu chłopców zaangażowały się liczne organizacje pozarządowe pomagające odnaleźć osoby zaginione. Zdjęcia i rysopisy nastolatków opublikowała w mediach społecznościowych m.in. Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka.

Nastolatkowie ostatni raz byli widziani 2 marca w okolicach godziny 20:30 w Otwocku. Do tej pory nie skontaktowali się ze swoimi bliskimi. W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu chłopaków lub ustaleniu ich miejsca pobytu, funkcjonariusze proszą o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku tel. 47 724 19 00 lub pod numerem alarmowym 112.

Sonda
Czy angażujesz się w pomoc w poszukiwaniach zaginionych?