Zmiótł z drogi skodę i wbił się w naczepę. Kierowca tira w ostatniej chwili wyskoczył z kabiny

2021-11-25 12:08
Zmiótł z drogi skodę i wbił się w naczepę. Kierowca ciężarówki zabrany do szpitala
Autor: WawaHotNews24 (2) Zmiótł z drogi skodę i wbił się w naczepę. Kierowca ciężarówki zabrany do szpitala

Na trasie S8 w rejonie Michałowic doszło do dramatycznych wydarzeń. 41-letni kierowca ciężarówki najpierw wjechał w tył skody, a następnie TIR wbił się w tył naczepy jadącej przed nim ciężarówki. Kierowca osobówki cudem uniknął zmiażdżenia, a sprawca wypadku trafił do szpitala. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w ostatniej chwili wyskoczył z kabiny.

Wszystko rozegrało się około 9:50. Kierujący skodą 44-letni mężczyzna zobaczył nagle, że jadący za nią samochód ciężarowy nie wyhamuje. Wykonał więc w ostatniej chwili manewr skrętu w lewo, unikając w ten sposób śmierci. Ciężarówka zahaczyła o tył skody i z impetem wbiła się w naczepę samochodu ciężarowego jadącego przed nią. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że kierowca uniknął zmiażdżenia, wyskakując w ostatniej chwili z kabiny. - Sprawca wypadku odniósł lekkie obrażenia. Został ukarany mandatem - powiedziała kom. Karolina Kańka z policji w Pruszkowie.

Wypadek wyglądał potwornie, jednak cudem nikomu nic poważniejszego się nie stało. Poturbowany sprawca skarżył się na złe samopoczucie i na miejscu udzielono mu pierwszej pomocy. Później został jednak zabrany do szpitala. Na drodze wystąpiły poważne utrudnienia w ruchu, droga była zablokowana. O godzinie 11:30 oba pasy w kierunku Warszawy były już przejezdne. - Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej. Droga w kierunku Warszawy była przez pewien czas zupełnie zablokowana - przekazał mł. bryg. Karol Kroć ze straży pożarnej.

Przerażające zdjęcia z wypadku

Zdjęcia ze zdarzenia, które publikujemy w poniższej galerii, napawają grozą. To cud, że nikomu nic poważnego się nie stało. Kabina samochodu ciężarowego dosłownie wbiła się w tył wielkiej naczepy. 

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Nowa pełnomocnik prezydenta Trzaskowskiego dla "Super Expressu": Jest we mnie optymizm
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE