Znani dziennikarze żegnają zamordowanego kolegę

2020-01-14 13:06 PIK
Krzysztof Leski
Autor: PAP/Longin Wawrynkiewicz

Krzysztof Leski zginął tragicznie w noc sylwestrową. Jego pogrzeb odbędzie się w piątek na Wojskowych Powązkach. W opublikowanym dzisiaj nekrologu żegnają go znani dziennikarze.

Z żalem żegnamy Krzysztofa Leskiego. Wspaniałego człowieka i kolegę. Jego bliskim składamy wyrazy współczucia - pod tym nekrologiem w Gazecie Wyborczej podpisali się jego znani koledzy po piórze, m.in. Katarzyna Kolenda-Zaleska, Monika Olejnik, Tomasz Lis, Krzysztof Morozowski i Dominika Wielowieyska.

Krzysztof Leski zostanie pochowany na Wojskowych Powązkach

Krzysztof Leski nekrolog
Autor: Gazeta Wyborcza Krzysztof Leski nekrolog

Pogrzeb Krzysztofa Leskiego jest zaplanowany na piątek, 17 stycznia o godz. 15 na Powązkach Wojskowych. Wcześniej, o godz. 13.30, zaplanowana jest msza w intencji zmarłego w kościele pod wezwaniem św. Brata Alberta i św. Andrzeja Apostoła (Duszpasterstwo Środowisk Twórczych, Pl. Teatralny 18).

Znamy wyniki sekcji zwłok zamordowanego dziennikarza!

Znany dziennikarz Krzysztof Leski został zamordowany w sylwestrową noc w swoim mieszkaniu na warszawskiej Woli. Jednak jego ciało zostało odnalezione dopiero po sześciu dniach, kiedy zabójca sam zgłosił się na policję w Krakowie. Wg ustaleń, Leski miał podcięte gardło.

Przyjaciel o zamordowanym dziennikarzu: Krzysztof miał KŁOPOTY