Zwłoki leżały tuż przy popularnych sklepach. Makabra w Ząbkach

i

Autor: Pixabay Zwłoki leżały tuż przy popularnych sklepach. Makabra w Ząbkach

Zwłoki leżały tuż przy popularnych sklepach. Makabra w Ząbkach

2022-03-19 12:49

Koszmarnego odkrycia przy ulicy Wolności w Ząbkach dokonał przypadkowy przechodzień. W czwartkowe przedpołudnie w rowie melioracyjnym w pobliżu centrum handlowego na pograniczu z Targówkiem i Markami zauważył on zwłoki człowieka! Sprawą ciała znalezionego w rowie zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Wołominie.

Pierwszy o makabrycznym odkryciu poinformował lokalny portal WWL112. Jak możemy przeczytać, 17 marca o godz. 11:45 przypadkowy przechodzień natrafił na zwłoki człowieka, które leżały w rowie melioracyjnym przy ul. Wolności w Ząbkach tuż obok popularnego hipermarketu, w pobliżu centrum handlowego na pograniczu z Targówkiem i Markami.

Na miejsce natychmiast wezwane zostały służby ratunkowe. Jak podaje WWL112, zjawiły się straż pożarna PSP Wołomin, OSP Ząbki oraz policja. Na razie nie wiadomo jeszcze, jak doszło do śmierci około 40-letniego mężczyzny. Sprawę jego tajemniczej śmierci bada Prokuratura Rejonowa w Wołominie.

Monika Kaczyńska, z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, przekazała reporterom portalu, że znalezione w przydrożnym rowie zwłoki zostały skierowane na sekcję zwłok. Dopiero jej wyniki przybliżą śledczych do rozwiązania zagadki śmierci mężczyzny.

Nieoficjalnie portal WWL112 podaje, że zmarły mężczyzna pochodził zza wschodniej granicy.

Atak nożownika w centrum Warszawy. Dźgnął 21-latka i uciekł w krzaki
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?