19-letnia influencerka łączona z Sebastianem Fabijańskim zabrała głos. Ujawniła prawdę o ich relacji

i

Autor: AKPA 19-letnia influencerka łączona z Sebastianem Fabijańskim zabrała głos. Ujawniła prawdę o ich relacji

Udzieliła wywiadu

19-letnia influencerka łączona z Sebastianem Fabijańskim zabrała głos. Ujawniła prawdę o ich relacji

2023-02-28 19:15

Tuż po rozstaniu z Anną Marią Sieklucką Sebastian Fabijański (36 l.) wyznał, że znalazł nową miłość. Dziennikarze bardzo szybko ustalili, że kobietą, z którą aktualnie się spotyka, jest 19-letnia influencerka z TikToka. Sebastian zapewniał, że nie zamierza ujawniać jej tożsamości, wygląda jednak na to, że nastolatka sama odkryła się przed światem. Zosia Strulak udzieliła już obszernego wywiadu serwisowi "Co za tydzień".

Kilka tygodni temu Sebastian Fabijański zaskoczył wszystkich wiadomością o tym, że znowu jest zakochany. Niedługo potem okazało się, że kobietą, która zawróciła mu w głowie jest 19-letnia Zosia z TikToka. Dziewczyna może pochwalić się już niemałym sukcesem, bo jej profil w mediach społecznościowych obserwuje kilkadziesiąt tysięcy osób. Nic więc dziwnego, że nastolatka wzbudziła zainteresowanie mediów. Wygląda na to, że Zosia zamierza korzystać z zamieszania wokół swojej osoby. Nastolatka zgodziła się udzielić wywiadu serwisowi "Co za tydzień", w którym opowiadała o całokształcie swojej internetowej działalności. 

Najciekawszym jednak fragmentem, na który wszyscy czekali, jest zdecydowanie ten, który dotyczy jej relacji z Sebastianem Fabijańskim. Nastolatka została zapytana o to, co łączy ją z kontrowersyjnym aktorem, którego wizerunek znacznie ucierpiał po ostatniej przygodzie ze znaną transseksualistką - Rafalalą. Słowa nastolatki rzucają nowe światło na ich relację.

- Spotykamy się, lubimy swoje towarzystwo. Czy łączy nas coś więcej niż przyjaźń? Na obecną chwilę nie - powiedziała Zosia. 

Myślicie, że między nimi już niebawem rozwinie się coś więcej? 

Nasi Partnerzy polecają