Adriana Kalska pokazała się bez makijażu i w naturalnych włosach! Aż trudno ją rozpoznać!

i

Autor: AKPA Adriana Kalska pokazała się bez makijażu i w naturalnych włosach! Aż trudno ją rozpoznać!

Mamy zdjęcie!

Adriana Kalska pokazała się bez makijażu i w naturalnych włosach! Aż trudno ją rozpoznać!

2023-01-25 17:40

Adriana Kalska (37 l.) opublikowała w sieci swoje zdjęcie w naturalnej odsłonie, do którego zapozowała bez makijażu. W dodatku niewiele osób wie, że natura nie obdarzyła jej prostymi włosami, do których tak przyzwyczajeni są widzowie "M jak miłość". Fotka zachwyciła fanów aktorki, którzy zauważają, że bez charakteryzacji wygląda o wiele, wiele młodziej!

Adriana Kalska od kilku lat gra jedną z kluczowych ról w serialu "M jak miłość". W życiu prywatnym przez kilka lat była związana z Mikołajem Roznerskim, z którym nadal tworzy parę w telenoweli. Co ciekawe, po rozstaniu przyszłość aktorów w produkcji stanęła pod znakiem zapytania. Widzowie przez lata zdążyli przyzwyczaić się do często mocnego makijażu Adriany i starannie wyprostowanych włosów. Teraz aktorka podzieliła się w sieci swoim zdjęciem w naturalnym wydaniu. Okazuje się, że gwiazda jest dumną posiadaczką kręconych włosów.

Fotka podzieliła fanów aktorki, część z nich uważa, że w naturalnym wydaniu prezentuje się o wiele lepiej i wygląda na co najmniej 10 lat mniej.

- Ale piękny kolor włosów. Ślicznie wyglądasz, 10 lat młodziej, a i tak wyglądałaś młodo; Bardzo naturalnie, piękna; Naturalna piękność! W całej okazałości - piszą w komentarzach.

Nie wszystkim jednak przypadło do gustu naturalne wydanie Adriany. Znalazły się też takie osoby, które wprost piszą, że wolą ją w wersji, którą widzą w "M jak miłość".

Zobaczcie niżej zdjęcie Adriany Kalskiej bez makijażu i w naturalnych włosach. W której odsłonie bardziej Wam się podoba? Piszcie w komentarzach.

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają