Adriana Kalska pokazała się bez makijażu i w naturalnych włosach! Aż trudno ją rozpoznać!

2023-01-25 17:40

Adriana Kalska (37 l.) opublikowała w sieci swoje zdjęcie w naturalnej odsłonie, do którego zapozowała bez makijażu. W dodatku niewiele osób wie, że natura nie obdarzyła jej prostymi włosami, do których tak przyzwyczajeni są widzowie "M jak miłość". Fotka zachwyciła fanów aktorki, którzy zauważają, że bez charakteryzacji wygląda o wiele, wiele młodziej!

Adriana Kalska pokazała się bez makijażu i w naturalnych włosach! Aż trudno ją rozpoznać!

i

Autor: AKPA Adriana Kalska pokazała się bez makijażu i w naturalnych włosach! Aż trudno ją rozpoznać!

Adriana Kalska od kilku lat gra jedną z kluczowych ról w serialu "M jak miłość". W życiu prywatnym przez kilka lat była związana z Mikołajem Roznerskim, z którym nadal tworzy parę w telenoweli. Co ciekawe, po rozstaniu przyszłość aktorów w produkcji stanęła pod znakiem zapytania. Widzowie przez lata zdążyli przyzwyczaić się do często mocnego makijażu Adriany i starannie wyprostowanych włosów. Teraz aktorka podzieliła się w sieci swoim zdjęciem w naturalnym wydaniu. Okazuje się, że gwiazda jest dumną posiadaczką kręconych włosów.

Fotka podzieliła fanów aktorki, część z nich uważa, że w naturalnym wydaniu prezentuje się o wiele lepiej i wygląda na co najmniej 10 lat mniej.

- Ale piękny kolor włosów. Ślicznie wyglądasz, 10 lat młodziej, a i tak wyglądałaś młodo; Bardzo naturalnie, piękna; Naturalna piękność! W całej okazałości - piszą w komentarzach.

Nie wszystkim jednak przypadło do gustu naturalne wydanie Adriany. Znalazły się też takie osoby, które wprost piszą, że wolą ją w wersji, którą widzą w "M jak miłość".

Zobaczcie niżej zdjęcie Adriany Kalskiej bez makijażu i w naturalnych włosach. W której odsłonie bardziej Wam się podoba? Piszcie w komentarzach.

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki