Agata ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 3 wyszła za mąż!

i

Autor: Instagram/@__xrebel_, @borkowski.94

Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 3" wyszła za mąż! Są już pierwsze zdjęcia

2022-06-30 21:39

Agata to uczestniczka 3 edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kobiecie nie udało się znaleźć miłości w programie. Swojego ukochanego poznała już poza kamerami i jakiś czas później doszło do zaręczyn. Jak ujawnił Kamil z 7. edycji, Agata oficjalnie jest już żoną!

Agata była uczestniczką 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją w parę z Maciejem. Szybko okazało się, że ta dwójka nie jest w stanie się porozumieć. Już w trakcie finałowego odcinka podjęli decyzję o rozwodzie. Zaledwie dwa miesiące po zakończeniu programu przestali być małżeństwem. Porażka w show nie sprawiła jednak, że Agata przestała szukać tego jedynego. Postanowiła jednak nie robić tego na siłę. Miłość przyszła niespodziewanie - swojego przyszłego męża poznała za pośrednictwem znajomych. Para zaczęła spotykać się kilka miesięcy po rozwodzie Agaty, jednak swój związek ujawnili dopiero w marcu 2020 roku. Do zaręczyn doszło rok później, na Krecie. Dziewczyna pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem pierścionka. O tym, że bierze ślub, wspomniała pod koniec 2021 roku.

Agata oficjalnie jest już żoną! Kobieta nie pokazała jeszcze zdjęć z uroczystości. Zrobił to za to jeden z zaproszonych gości, czyli Kamil z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Na opublikowanej przez niego fotografii widzimy pannę młodą w koronkowej sukience.

Ślub Agaty ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 3

i

Autor: Instagram/@borkowski.94

Kamil nie jest jedyną osobą związaną z show, która pojawiła się na weselu Agaty. W imprezie uczestniczyli również: Jacek z 1. edycji, Martyna z 3. edycji, Mateusz z 4. edycji, a także Izabela i Iga z 5. edycji. 

Świeżo upieczonym małżonkom życzymy wszystkiego najlepszego!

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Rozwód Grzegorza i Ani - "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Sonda
Lubisz program "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE