Zmusili Piaska do oglądania Sylwestra w TVP. Reakcja na występ Zenka Martyniuka POWALA!

2022-01-08 15:32
Zmusili Piaska do oglądania Sylwestra w TVP. Reakcja na występ Zenka Martyniuka POWALA!
Autor: AKPA Zmusili Piaska do oglądania Sylwestra w TVP. Reakcja na występ Zenka Martyniuka POWALA!

Andrzej Piaseczny wszedł w Nowy Rok w wąskim gronie rodziny i przyjaciół. Wokalista przyznał, że znajomi bawili się przy Sylwestrze w TVP, dlatego i on musiał go oglądać. Wśród zgromadzonych znalazła się także mama piosenkarza. Reakcja pani Alicji na występ Zenka Martyniuka powala! Andrzej Piaseczny nie mógł się powstrzymać - wyciągnął telefon i wszystko nagrał!

W tym roku Andrzej Piaseczny nie zagrał na żadnym sylwestrowym koncercie. W rozmowie z Faktem przyznał, że nie dostał zaproszenia od żadnej stacji, ale wcale nie jest mu przykro z tego powodu.

- Nie, moje serce nie płakało, że nie było mnie w tym zestawie artystów. Doskonale bawiłem się u sąsiadów. Pojawienie się w sylwestra na publicznej zabawie oczywiście jest znakiem tego, że się żyje i że ciągle jest się artystą, który dostaje tego typu zaproszenia, ale przez ostatnie 3 miesiące zagrałem prawie 70 koncertów, więc spotkanie z publicznością to jest moje życie i pasja, ale mam ich wystarczająco dużo i nie musi mi serce krwawić na brak zaproszenia - mówi Piasek.

NIE PRZEGAP: Gigantyczna afera! Młodszy kochanek grozi Annie Popek i chce od niej pieniędzy!

Andrzej Piaseczny przyznał, że oglądali ze znajomymi Sylwestra w TVP. Okazuje się, że jego mama świetnie bawiła się przy piosenkach Zenka Martyniuka. Gdy król disco-polo wszedł na scenę, 84-letnia pani Alicja wstała i zaczęła tańczyć! Piasek nie mógł się powstrzymać i wszystko nagrał. 

- Byłem zmuszony na to spojrzeć, bo spędzałem sylwestra u sąsiadów z przyjaciółmi i rodziną. Moja mama tańczyła do Zenka Martyniuka! Mam to zresztą udokumentowane u siebie w telefonie - mówi Andrzej Piaseczny. 

A jak Wam podobał się Sylwester w TVP?

NIE PRZEGAP: Sfotografowali Joannę Liszowską bez peruki i doczepianych włosów! Na widok tego, jak wygląda PADNIECIE! [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy oglądałeś "Sylwester Marzeń"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE