Anna Guzik

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Anna Guzik

Anna Guzik na wakacjach z rodziną. Zobaczcie, jak wyglądają jej córeczki. Podobne do mamy?

2022-07-06 15:23

Anna Guzik (46 l.) postanowiła spędzić wakacje w słonecznej Chorwacji. Z całą rodziną korzystają z uroków pięknych plaż. Aktorka pochwaliła się swoim fanom trzema córeczkami, które rosną jak na drożdżach! Są podobne do znanej mamy?

Anna Guzik świetnie sprawdza się w roli serialowej Żanetki w serialu "Na Wspólnej". Jej talent podziwiać można także na dekach teatru. Aktorka stroni od życia towarzyskiego w stolicy i rzadko pojawia się na bankietach i oficjalnych imprezach. Wolny czas woli poświęcić swojej rodzinie. Tym bardziej że na co dzień Ania mieszka w Bielsku-Białej i nie chce tracić godzin na ciągłe dojazdy do Warszawy. Najwięcej radości daje jej bycie mamą, o co długo się starała. 

Anna Guzik zabrała rodzinę do Chorwacji

Gwiazda "Na Wspólnej" postanowiła w tym roku spędzić urlop w Chorwacji. Razem z mężem Wojciechem i trzema córkami: sześcioletnimi bliźniaczkami Niną i Barbarą oraz pięcioletnią Bogną, zamieszkali w uroczej miejscowości Privlaka. Większość czasu spędzają na kamienistych plażach, szczególnie do gustu przypadła im plaża Biljotinjak. Dziewczynki są przeszczęśliwe mogąc bawić się w morskiej wodzie, co uwieczniła aktorka na zdjęciach, które wrzuciła do sieci. Trzeba przyznać, że jej córeczki rosną jak na drożdżach i są coraz bardziej podobne do swojej znanej mamy:

Aktorka narzeka na upał

Bez dwóch zdań Chorwacja to idealne miejsce na rodzinne wakacje. Okazuje się jednak, że obecnie królują tam niemiłosierne upały, na co uwagę zwracają fani Guzik. Sama aktorka również jest zmęczona wysokimi temperaturami, ale równocześnie cieszy się, że może się ochłodzić morską bryzą:

"Wiem, ale cieszę się, że w końcu jestem w pobliżu morza 😅😅😅", napisała w komentarzu.

Sonda
Córki Anny Guzik są do niej podobne?
M jak miłość. Ala weźmie się za Mateusza Mostowiaka. Wszystko rozegra się na plebanii u księdza z Grabiny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE