Anna Mucha dodała zdjęcie, a fani patrzą tylko na jej obnażoną pierś! Walory wychodzą z ukrycia

i

Autor: AKPA/Baranowski, instagram/@taannamucha Anna Mucha dodała zdjęcie, a fani patrzą tylko na jej obnażoną pierś! "Walory wychodzą z ukrycia"

Musicie to zobaczyć!

Anna Mucha dodała zdjęcie, a fani patrzą tylko na jej obnażoną pierś! "Walory wychodzą z ukrycia"

2022-12-29 14:59

Na instagramowym profilu Anny Muchy (42 l.) pojawiło się zdjęcie, które rozpaliło internautów do czerwoności. Aktorka zachęciła fanów do oglądania jej relacji z wakacji, jednak show skradła... jej obnażona pierś. "Gwarantuję, że tutaj nikt nie patrzy na ładną buzię" - napisał jeden z internautów.

Anna Mucha na co dzień jest zapracowaną aktorką, a prywatnie - partnerką Jakuba Wonsa oraz mamą dwójki dzieci, Stefanii (11 l.) i Teodora (8 l.). Aktywnie udziela się również na Instagramie, gdzie zapewnia fanom nie tylko zachwycające widoki, ale i pokazuje swój dystans do siebie - ostatnio przyznała się, że poległa na zadaniu z matematyki na poziomie ucznia drugiej klasy szkoły podstawowej. 

Korzystając z przerwy w pracy, Anna Mucha postanowiła wybrać się na wakacje - które, rzecz jasna, relacjonuje na Instagramie. Aktorka zachęciła fanów do oglądania Instastories ze zdjęciami oraz nagraniami z wyjazdu do USA. Internauci skupili się jednak na... jej odsłoniętej piersi.

Anna Mucha pozuje do zdjęcia. Fani patrzą na odsłoniętą pierś. "Wow"

Anna Mucha wyjawiła na Instagramie, że wyrusza w podróż do USA. Jej planem jest, by... nie mieć planu! Na wakacjach zamierza w pełni oddać się relaksowi. 

"Ależ się cieszę z tych wakacji! nie mamy ŻADNEGO planu! totalny spontan, nie wiemy dokąd pojedziemy i co nas czeka!" - napisała Anna Mucha i dodała, że jej jedynym planem jest pójście na mecz koszykówki. "W każdym razie będę Was zarzucała relacjami, także ustawcie sobie ?️ żeby być na bieżąco" - zachęcała aktorka. 

Choć głównym celem wpisu Anny Muchy było zachęcenie fanów do oglądania jej relacji z wakacji, internauci zwrócili uwagę przede wszystkim na zdjęcie, które opublikowała. Pokazała się bowiem w marynarce, spod której wychyliła się jej pierś. 

"Gwarantuję, że tutaj nikt nie patrzy na ładną buzię" - zachwycał się jeden z rozochoconych fanów. "Mucha nie siada", "Ślicznie", "Co roku coraz bardziej sexy" - czytamy, a internauci rozpływają się, patrząc na biust Anny Muchy. "Dobrze, że pani walory wychodzą z ukrycia. (...) Liczymy na jakieś hot fotki z plaży", "Jest pierś, są polubienia", piszą. Niektórzy jednak nie są zachwyceni. "Po co obnażona pierś?" - krytykują. 

Sonda
Czy Anna Mucha jest dobrą aktorką?
Nasi Partnerzy polecają