Ściema roku

Anna Mucha wszystkich wyrolowała. To koniec, nici ze ślubu! "Weź się zdecyduj"

2023-08-24 10:12

Anna Mucha i Jakub Wons trzy lata temu zostali parą. 43-letnia gwiazda "M jak miłość" wcześniej związana była z Marcelem Sorą, z którym ma dwójkę dzieci, i z Kubą Wojewódzkim. Niedawno Anna Mucha wrzuciła zdjęcie z ukochanym i napisała: "jesteśmy małżeństwem". Okazało się jednak, to jedna wielka ściema. Anna Mucha wszystkich wyrolowała. To koniec gry, nici ze ślubu!

Fani nabrali się i myśleli, że Anna Mucha wzięła ślub z Jakubem Wonsem

Anna Mucha - mimo że już dawno i przekroczyła czterdziestkę - nigdy nie była mężatką. Ani burzliwy związek z Kubą Wojewódzkim, ani spokojna długoletnia relacja z Marcelem Sorą nie doprowadziły gwiazdy serialu "M jak miłość" przed ołtarz. Anna Mucha od trzech lat ma innego stałego partnera - aktora Jakuba Wonsa. Już dawno informowaliśmy o tym, że zakochani zamieszkali razem, a ostatnio celebrytka napisała, że są małżeństwem. Co prawda jej wpis wyglądał nieco podejrzanie, ale wielu fanów myślało, że Anna Mucha naprawdę wzięła ślub z Jakubem Wonsem. Okazało się, że się nabrali. Teraz wszystko jest już jasne. - No cóż… wychodzi na to, że żeby nas zobaczyć jako małżeństwo musicie się wybrać do teatru na spektakl O MALO CO! - napisała aktorka na Instagramie. Z prawdziwego ślubu z Jakubem Wonsem na razie nici. 

Anna Mucha nie wzięła ślubu z Jakubem Wonsem. "Iluż można mieć mężów"

Anna Mucha wrzuciła też do sieci zabawny filmik z udziałem swojego partnera i Krystiana Wieczorka, czyli małżonka z serialu "M jak miłość". - Dzień dobry kochani. Chcieliśmy Wam podziękować za ogrom gratulacji i cudownych życzeń z całego świata. Jak ktoś powiedział, gratulacji i dobrych życzeń nigdy za dużo. Ale rzeczywiście chodzi o nasze małżeństwo teatralne (...) a jeżeli chodzi o nasz prywatny ślub, to... - ucieła nagle roześmiana aktorka. W tym momencie do głosu doszedł Krystian Wieczorek. - Kobieto, weź się w końcu zdecyduj - wypalił. - Iluż można mieć mężów - odparła Anna Mucha.

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Anny Muchy z partnerami - Kubą Wojewódzkim, Marcelem Sorą i Jakubem Wonsem. Zobacz, jak się zmieniała gwiazda "M jak miłość" u boku swoich ukochanych. 

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany