Królikowski NIE PŁACI alimentów na dziecko?! "Nie poczuwa się do roli ojca"! Szokujące szczegóły!

2022-05-16 15:30
Antek Królikowski nie płaci alimentów na dziecko?!
Autor: AKPA Antek Królikowski nie płaci alimentów na dziecko?!

To było jedno z najkrótszych małżeństw w historii naszego rodzimego show-biznesu. Antek Królikowski (33 l.) i Joanna Opozda (34 l.), którzy pod koniec lutego zostali rodzicami, już niebawem zakończą swoje małżeństwo na sali sądowej. Tymczasem do mediów docierają kolejne doniesienia ws. ich relacji. Znajomy byłej pary donosi, że Antek nie płaci alimentów na małego Vincenta i spędza z nim bardzo mało czasu. "Głowę zaprzątają mu inne rzeczy" - powiedział dziennikarzom. Poznajcie szczegóły.

W ubiegłą środę (11 maja) Super Express informował, że do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew o rozwód bez orzekania o winie. Para wciąż czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy i wygląda na to, że nie może porozumieć się w kwestiach finansowych i opieki nad małym Vincentem. Zaledwie kilka tygodni po porodzie Joanna Opozda wróciła do pracy. W rozmowie z dziennikarzami pożaliła się na ciężką sytuację, w której się znalazła.

Przyznała, że chciałaby poświęcić cały swój czas małemu synkowi, jednak musi zarabiać, by utrzymać rodzinę. Wielu uważa, że tą wypowiedzią zasugerowała, że Antek nie wspiera jej w finansowym utrzymaniu syna. Te domysły zdają się potwierdzać znajomi byłej pary, z których relacji wynika, że Królikowski raczej nie będzie mógł pochwalić się tytułem "ojca roku"...

- Antek niemal nie łoży na Vincenta. Nie poczuwa się do roli ojca, nie partycypuje w wydatkach i spędza z dzieckiem mało czasu. Trudno się z nim dogadać, bo głowę zaprzątają mu inne rzeczy - zdradza znajomy pary w rozmowie z WP Kobieta.

Poinformował też, że Joanna Opozda zamierza prawnie uregulować kwestie finansowe. Chce by sytuacja alimentów i ich wysokości była jasno określona przed sądem.

- Dlatego Joasia postanowiła uporządkować swoje sprawy w korzystny dla Vincenta i uczciwy sposób. Nie jest tajemnicą, że to aktor zdecydował się na porzucenie rodziny bez względu na konsekwencje - dodaje znajomy pary.

Myślicie, że te "inne rzeczy", które zaprzątają Antkowi głowę, to 25-letnia prawniczka Izabela, którą zabrał ostatnio na ekonomiczną randkę na ławce przed blokiem? Zobaczcie zdjęcie paparazzi TUTAJ

Galeria poniżej: Joanna Opozda kupiła mieszkanie

Sonda
Czy Antek Królikowski powinien płacić alimenty na dziecko i żonę?
Teść strzelał do Antka Królikowskiego! Szokujące nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE