Antek Królikowski pozbywa się pamiątek po Joannie Opoździe. Usunął jej zdjęcie

2022-07-29 20:00

Antek Królikowski (33 l.) szykuje się już do rozprawy rozwodowej z Joanną Opozdą (34 l.). Aktorska para nie rozstała się w zgodzie. Choć swój konflikt zamierzają przenieść na salę sądową, nadal nie cichną plotki wokół medialnej afery z ich udziałem. Tym razem bystrzy obserwatorzy wypatrzyli, że aktor usunął z mediów społecznościowych zdjęcie Opozdy, w opisie którego wyznawał jej swojego czasu miłość.

Antek Królikowski i Joanna Opozda

i

Autor: instagram

Antek Królikowski zaciera ślady po dawnym związku. Chyba ma już dość afery z Joanną Opozdą...

Media społecznościowe mają swoje wady - takie np. zdjęcia, które pozostają po dawno zakończonych związkach czy wydarzeniach, do których wolimy nie sięgać pamięcią. W przypadku osób publicznych i celebrytów trudno jednak zrezygnować całkowicie z korzystania z narzędzi do budowania wizerunku. Ostatnio jednak o Antku Królikowskim i Joannie Opoździe częściej było słychać nie w kontekście nowych ról, a ich nieudanego związku.

Rozstania, które przebiegło w raczej burzliwej atmosferze, z pewnością nie ułatwia fakt, że Antek Królikowski oraz Joanna Opozda mają wspólnego syna. Walka o opiekę nad małym Vincentem wciąż trwa. Od niedawna jednak aktorzy starają się pokazywać w sieci nieco inne rzeczy, niż screeny wiadomości czy przelewów bankowych. Aktor ostatnio podzielił się tajemniczym kadrem z jednego z ulubionych obrazów, podczas gdy Joanna Opozda chwaliła się, żę stała się inspiracją do postaci w nowym thrillerze Remigiusza Mroza.

O tym, jak silne emocje muszą jednak targać Antkiem Królikowskim, może świadczyć fakt, że właśnie pozbywa się cyfrowych pamiątek po nieudanym małżeństwie. Fani dostrzegli, że aktor usunął jedno ze zdjęć z Joanną Opozdą, w opisie którego wyznawał jej - wtedy - płomienną miłość. Dziś nie ma po niej śladu, być może dlatego aktor postanowił zatem, że nie powinno go być także w internecie. Jak jednak było naprawdę, nie dowiemy się pewnie nigdy...

Aktualnie Antek Królikowski jest już w nowym związku, z prawniczką Izabelą. Jak spędzają czas z przyjaciółmi? Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Medialna wojna Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Sonda
Opozda i Królikowski powinni przestać publicznie komentować swoją sytuację?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki