Artur Barciś myśli o środkach przymusu dla niezaszczepionych. Niektórzy mogą złapać się za głowę!

2021-12-08 18:15
Artur Barciś
Autor: AKPA Artur Barciś o środkach przymusu dla niezaszczepionych ludzi

Artur Barciś kolejny raz namawia do szczepień przeciw COVID-19. Aktor najbardziej znany z "Rancza" i "Miodowych lat" przekonuje, że szczepienia są bardzo ważne i nie rozumie tego, że ktoś nie chce ich przyjąć. Gwiazdor uważa, że jeśli namowa nic nie da, to trzeba skorzystać ze środków przymusu. Sprawdźcie, co ma na myśli.

Gdy Artur Barciś w listopadzie ubiegłego roku zachorował na COVID-19, stał się zwolennikiem szczepień. Wyznał, że sam przeżył gehennę, a skutki choroby odczuwa do dziś. Dlatego gwiazdor "Rancza" zapisał się na szczepienie bez wahania: - Ja się opieram na wiedzy naukowców, to są dla mnie autorytety, a nie politycy czy wiadomości z Internetu. Staram się weryfikować wiedzę - mówił Barciś. Aktor jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i coraz chętniej zabiera głos w ważnych społecznie sprawach. W tym roku przyznał się, że opuścił wspólnotę Kościoła katolickiego. Barciś powraca w swoich wypowiedziach do szczepionek przeciw COVID-19, apelując do osób sceptycznie do tego nastawionych. Żąda wykluczenia z życia publicznego niezaszczepionych Polaków. Aktor odniósł się również do funkcjonowania kultury w czasie pandemii. Uznał, że wpuszczanie na występy gości posiadających kod QR, który miałby potwierdzić, że są zaszczepieni, byłoby świetnym rozwiązaniem. 

Artur Barciś: Koronawirus prawie mnie zabił. Sprawdź galerię niżej

Artur Barciś dzieli się swoimi przekonaniami i stanowczo apeluje do ludzi: - Warunkiem koniecznym, żebyśmy opanowali pandemię koronawirusa, jest, aby większość społeczeństwa się zaszczepiła. Wtedy uzyskamy odporność stadną i wirus nie będzie tak groźny, jak dotąd. Dlatego dla dobra wspólnego większość z nas powinna się zaszczepić. Z troski o siebie, o swoich bliskich i o innych - powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską.

Aktor ostrzega przed konsekwencjami: - Jeśli ludzi nie można przekonać do tego, aby dla naszego wspólnego dobra się zaszczepili, to trzeba zastosować inne środki, które ich przekonają albo zmuszą do szczepień.

Sonda
Czy niezaszczepieni powinni płacić za leczenie z własnej kieszeni?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE