Beata Kozidrak na scenie ŻARTUJE Z PICIA! Aż nas zamurowało...

i

Autor: AKPA Beata Kozidrak na scenie ŻARTUJE Z PICIA! Aż nas zamurowało...

Niesmaczne?

Beata Kozidrak na scenie ŻARTUJE Z PICIA! Aż nas zamurowało...

2022-10-03 17:42

Podczas koncertu w Londynie Beata Kozidrak na scenie pozwoliła sobie na dość wysublimowany żart o piciu. Wielu osobom może on wydać się niesmaczny w kontekście wydarzeń z ubiegłego roku. Wtedy to właśnie piosenkarka została zatrzymana przez policję, gdy kierowała autem pod wpływem alkoholu. W jej krwi wykryto ponad 2 promile...

Beata Kozidrak mierzyła się z potężnym wizerunkowym kryzysem wywołanym doniesieniami o jej pijackim rajdzie po ulicach Warszawy. I choć piosenkarka przeprosiła swoich fanów i przyznała się do winy, to nie za bardzo entuzjastycznie podeszła do kwestii prac społecznych, których domagał się prokurator. Ostatecznie piosenkarce udało się ich uniknąć, a sąd wyższej instancji podtrzymał poprzedni wyrok. Beata Kozidrak została ukarana grzywną w wysokości 50 tys. zł grzywny, musiała wpłacić 20 tys. zł świadczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej oraz dostała 5-letni zakaz prowadzenia pojazdów.

Beata Kozidrak żartuje na scenie z picia

Ostatecznie Beata Kozidrak nie do końca była zadowolona z wysokości kwoty, jaką musiała zapłacić za pijacki rajd. Uważała, że 70 tysięcy złotych to zbyt dotkliwa kara, choć to "drobne" w porównaniu z pieniędzmi, które zarabia. Piosenkarka na kilka tygodni wycofała się z życia publicznego, ale teraz znowu koncertuje i to na pełnej parze. Ostatnio Beata Kozidrak występowała przed polską publicznością w Londynie. Na nagraniu widzimy, że pijacki rajd wcale jej nie zaszkodził, bo na koncert Beaty przyszły prawdziwe tłumy. Kozidrak pozwoliła sobie na żart o piciu.

- Ja tylko mogę wodę pić - śmieje się Beata i w teatralnym geście rozkłada ręce. - Ale nie dostałam. Oni sobie myślą tak artystka rockowa to… Ponieważ piję tylko wodę, to mogę zaśpiewać taką piosenką „Płynie w nas gorąca krew" - żartuje piosenkarka.

 Co ciekawe część publiki zareagowała na ten żart śmiechem. Was też rozbawił? Piszcie w komentarzach.

Sonda
Czy Beata Kozidrak powinna usłyszeć wyższy wyrok?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają