Bilety na Festiwal Opole 2022. Ile kosztują i gdzie je kupić?

2022-05-23 20:39
Bilety na Festiwal Opole 2022
Autor: AKPA Justyna Steczkowska podczas 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu

Do Festiwalu Opole 2022 pozostał niespełna miesiąc! To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w dniach 17-20 czerwca. Wiele osób poszukuje informacji, ile kosztuje bilet na Festiwal Opole oraz gdzie można go zakupić. Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w poniższym artykule!

59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu 2022 zbliża się wielkimi krokami. W tym roku odbędzie się on w dniach 17-20 czerwca. Po raz pierwszy od dwóch lat nie są przewidziane żadne obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa. Obecnie wiele osób poszukuje informacji, kto wystąpi na tym niezwykłym wydarzeniu. Internauci chcą się dowiedzieć, gdzie kupić bilety na Festiwal Opole i ile one kosztują. 

Festiwal Opole 2022: bilety 

Bilety na Festiwal Opole 2022 można kupić od piątku, 20 maja. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie wydarzenia Festiwal Opole 2022, bilety zachowują przystępną cenę z poprzednich lat. Oprócz tego, fani muzyki będą mieli możliwość zakupienia specjalnej wejściówki meet&greet, która umożliwi im nie tylko wysłuchanie koncertu, ale również spotkanie i zdjęcie z wybranym idolem! Lista dostępnych gwiazd zostanie ogłoszona wkrótce, a sprzedaż biletów ruszy w późniejszym terminie.

Ile musimy zatem zapłacić za wstęp na Festiwal Opole? Cennik wygląda następująco:

  • piątek: 100 zł
  • sobota: 100 zł
  • niedziela 100 zł
  • poniedziałek: 20 zł
  • meet&greet 500 zł.

Bilety na Festiwal Opole 2022: gdzie kupić?

Bilety na Festiwal w Opolu można kupić wyłącznie przez internet. Sprzedaż internetowa odbywa się na stronie www.bilety.ncpp.opole.pl.

Festiwal Opole: koncerty. Kto wystąpi?

Na oficjalnej stronie Festiwalu Opole 2022 została już opublikowana lista artystów, których zobaczymy na scenie. Całe wydarzenie będzie składało się z kilkunastu koncertów. Odbędą się również dwa konkursy: Premiery i Debiuty. Zagrają m.in. Sławomir, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Golec uOrkiestra, Zakopower, Piersi oraz Maryla Rodowicz.

Zobacz gwiazdy, które wystąpią na 59. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu!

Justyna Steczkowska płacze na wizji
Sonda
Czy będziesz oglądać Festiwal w Opolu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE