Z rodzina interesów się nie robi?

Brat Dody, Rafał Rabczewski był jej menadżerem. Dlaczego już razem nie pracują?

2023-08-04 11:19

Przez trwającą ponad 20 lat karierę Dody przewinęło się sporo menadżerów, z których artystka była bardziej lub mniej zadowolona. Jednym z nich był jej brat Rafał Rabczewski. Zawodowe drogi rodzeństwa jednak się rozeszły. Jak wspomina po latach tę współpracę i dlaczego błędem było zatrudnienie osoby z rodziny?

Dorota „Doda” Rabczewska to kontrowersyjna postać na rynku show-biznesu. Wokalistkę zespołu Virgin jedni kochają, inni nienawidzą, jeszcze inni za nią po prostu nie nadążają, bo ta kobieta ma tysiąc myśli na minutę i artystyczne wizje, których zrealizowania mało kto ma odwagę się podjąć. Gwiazda wielokrotnie podkreśla, że pracuje z najlepszymi. Przez team wokalistki na przestrzeni lat przewinęło się mnóstwo osób. Na pewnym etapie, w latach 2007-2013 piosenkarka zatrudniała swojego brata Rafała Rabczewskiego, który głównie odpowiedzialny był za organizację jej koncertów. Wspierał znaną siostrę tuż po tym jak z funkcji menadżerki zwolniła Maję Sablewską.

Doda zdradza, dlaczego zrezygnowała ze współpracy z bratem!

Przyszedł jednak moment, kiedy i Doda postanowiła, że jej drogi zawodowe z Rafałem muszą się rozejść. Dlaczego podziękowała bratu za współpracę? Czyżby sprawdziło się stare przysłowie, że „z rodzina dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach”?

- Na prośbę mojej mamy przez jakiś czas rzeczywiście był moim menadżerem. Natomiast to nie był dobry pomysł i faktycznie ludzie, którzy znają się na tej pracy i potrafią się nim zajmować. Zabieranie kogoś do swojej ekipy, tylko dlatego, że więzy krwi nas łączą to nie jest dobry pomysł, bo jednak merytoryka, doświadczenie, wiedza, kontakty są tu najważniejszą rzeczą. Raczej skupiłabym się na otaczaniu przez profesjonalistów, natomiast moja mama jest profesjonalistką. Jest świetna i świetnie prowadzi moje finanse. Nigdy w życiu nie zapłaciłam żadnej faktury. Nie umiem, nie znam się. Wypełnia mi wszystkie pity - opowiada „Super Expressowi” Doda, która promuje właśnie swój program „Doda. Dream show”.

Więcej w wywiadzie wideo!

„Doda. Dream show” obnaży Rabczewską? „Nie to, że znudziła mi się maska zimnej suki… nie wstydzę się swoich łez, frustracji ani porażek”
Sonda
Będziesz oglądać program "Doda. Dream show"?