Brodzik i Wilczak stoją przed trudną decyzją. Czy będą gotowi poświęcić się dla synów?

2022-01-15 12:30
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak przeżywają kryzys w związku? Najpierw plotki o romansie, a teraz jeszcze to...
Autor: AKPA Joanna Brodzik i Paweł Wilczak przeżywają kryzys w związku? Najpierw plotki o romansie, a teraz jeszcze to...

Synowie Joanny Brodzik (49 l.) i Pawła Wilczaka (57 l.) zapragnęli zamieszkać w stolicy. Chłopcy są jednak za młodzi, aby wyprowadzić się od rodziców i żyć na własną rękę. Czy para aktorów ugnie się pod naciskiem dzieci i zmieni dotychczasowe miejsce zamieszkania?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak wspólnie wychowują dwóch nastoletnich synów. Bliźniacy Jan i Franciszek (13 l.) zapragnęli przeprowadzić się z obrzeży Warszawy do jej centrum. Wszystko dlatego, że chcą być bliżej przyjaciół, którzy mieszkają w stolicy oraz uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, których brakuje w ich małej miejscowości. Dodatkowo, ich szkoła zlokalizowana jest również w Warszawie. Rodzice nastolatków do tej pory rozkoszowali się życiem poza głośnym miastem. Czy niebawem pod wpływem nacisków synów opuszczą tę sielankę?

Zobacz: Paweł Wilczak został kurą domową! Jego KARIERA stoi pod znakiem zapytania!

Brodzik i Wilczak przeprowadzą się do Warszawy?

Małżeństwo najprawdopodobniej wolałoby zostać na przedmieściach Warszawy i kontynuować spokojne życie. Martwią się jednak o synów, którzy nie są gotowi na samodzielne życie w stolicy. Magazyn "Na żywo" donosi, że para rozważa wyprowadzkę z domu. Przejęci wolą dzieci rodzice chcą, aby chłopcy poszerzali swoje horyzonty i czerpali z życia to co najlepsze. Para posiada mieszkanie zlokalizowane na Starym Mieście. Czy niebawem przeprowadzą się tam całą rodziną? Tego jeszcze nie wiadomo, ale trzeba przyznać, że o zamieszkaniu w tak urokliwej lokalizacji marzy niejeden Polak.

Zobacz niżej galerię z Joanną Brodzik

Sonda
Czy Joanna Brodzik i Paweł Wilczak powinni wyprowadzić się do Warszawy na prośbę dzieci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE